Власне для гуртування рядів партії «Батьківщина» та її прихильників, до Харкова прибули народні депутати України на чолі з головою фракції Андрієм Кожем’якіним.

25 липня 2012 р.

Власне для гуртування рядів партії «Батьківщина» та її прихильників, до Харкова прибули народні депутати України на чолі з головою фракції Андрієм Кожем’якіним..

Коли народні обранці прийшли на місце мітингу перед будинком суду на площі ім. Руднєва і почали встановлювати підвищення для виступів та акустичну апаратуру, на них раптом накинулись хлопці міцної статури у спортивному одязі й почали відштовхувати і бити депутатів.

Як можна побачити на знімках, хлопці кримінального вигляду і відповідної поведінки були фактично заодно з міліціонерами, котрі спочатку демонстрували своє показове невтручання у бійку, а потім не менш демонстративно (але не дуже переконливо) намагались показати «наведення правопорядку». І хоча цей заздалегідь поставлений «спектакль» проходив загалом досить мляво і неприродно, серед постраждалих від рук захищених міліцією хуліганів виявились також народні депутати Олександр Абдулін, Андрій Сенченко і Андрій Павловський. Як бачимо на знімку, молодик у чорно-червоній куртці вхопив за горло народного депутата Андрія Павловського.

Повернення до списку...