Обговорення законопроекту № 9073 «Про засади державної мовної політики» відбулося під час парламентських слухань

20.06.2012 р.

Обговорення законопроекту № 9073 «Про засади державної мовної політики» відбулося під час парламентських слухань в Комітеті культури і духовності під головуванням керівника Комітету Володимира Яворівського.

У засіданні взяли участь Юрій Гнаткевич, Мустафа Джемілєв, Іван Дзюба, Ярослав Кендзьор, В‘ячеслав Кириленко, Михайло Косів, Павло Мовчан та інші відомі особистості українського національно-патріотичного руху.

Всі виступаючі зазначили, що цей законопроект має відверто антиукраїнський характер і чітке антидержавне спрямування.

Показово, що з багатьох запрошених, що представляли сторону правлячої коаліції й дали згоду на участь в обговоренні, ніхто не з‘явився. Щоправда, перед початком засідання з‘явився один із авторів законопроекту – Вадим Колесніченко.

Але й він одразу пішов із зали, зазначивши, що йому тут нема чого робити серед такої некомпетентної публіки.

Звичайно, автор фундаментальної праці «Інтернаціоналізм чи русифікація» академік Іван Дзюба не є достатньо компетентним для Вадима Колесніченка, котрий має не лише досвід праці в комсомолі, МВС та в Ялтинському міськкомі КПУ, а й інший досвід, за що отримав російський «Орден Дружби», вручений особисто президентом РФ Дмітрієм Мєдвєдєвим «за… сохранєніє русского язика і русской культури».


Повернення до списку...