Урочисто віддати шану героям, полеглим за свободу і незалежність України у цей особливий день

12 травня 2012 р.

Що мають робити депутати фракції «БЮТ – Батьківщина», якщо не задоволено жодної з їх вимог?

Вимоги дуже прості, всім зрозумілі й стосуються фактів відвертого знущання над Юлією Тимошенко:

1. Припинити  відеоспостереження і аморальну та незаконну відеозйомку  у лікарській палаті, де проводяться лікувальні процедури, зняти всі встановленні камери,  притягнути винних посадових осіб  до відповідальності.

2. Припинити  незаконне і брутальне чергування чоловіків-офіцерів на території тимчасового  утримання Юлії Тимошенко та на території проведення лікувальних процедур.

3. Порушити кримінальну справу проти посадових осіб  Міністерства охорони здоров‘я та Державної пенітенціарної служби України, які всупереч діючому законодавству  розповсюдили у засобах масової інформації  конфіденційну медичну інформацію,  яка стосується стану здоров‘я та особливостей лікування Юлії Тимошенко.

4. Провести розслідування факту здійснення тиску на представників клініки «Шаріте», зокрема на професора Лутца Хармса шляхом використання його медичних графіків лікування для незаконного перешкоджання зустрічам Юлії Тимошенко із захисниками.

5. Припинити політичні репресії проти Юлії Тимошенко та інших представників опозиції, як того вимагає світове співтовариство та українське суспільство.

Адже чесним людям з усього світу вже цілком зрозуміло, що всі кримінальні справи, порушені проти лідера опозиції, є абсурдними і політично вмотивованими.

Єдина «провина» Юлії Тимошенко полягає в тому, що вона є загальновизнаним лідером патріотичних сил в Україні й категорично відмовилась співпрацювати із діючою антинародною владою.

 

Тому 12.05.2012 фракція «БЮТ – Батьківщина» у повному складі стала перед залою пленарних засідань, а Андрій Кожем’якін від імені колег-БЮТівців зачитав заяву, в якій знову акцентував увагу на зазначених вимогах, а перелічені факти попросив вважати офіційною заявою про злочин.

Бо насправді є злочином цілодобове відеоспостереження за жінкою у лікарняній палаті, є злочином здійснення психологічного тиску на неї, тоді як начальство колонії перешкоджає допуску захисників до обвинувачуваної.

Усі перелічені факти є грубим порушенням закону, за яке відповідальні особи мають бути  покарані.

Саме з цими вимогами фракція «БЮТ – Батьківщина» блокувала трибуну Верховної Ради наприкінці квітня, але, як бачимо, марно.

Тому фракція «БЮТ – Батьківщина» прийняла рішення не брати участі у засіданні того дня, бо антинародна «більшість» приймає закони і підзаконні акти, що не сприяють встановленню в Україні ані правосуддя, ані справедливості.

Як зазначено в заяві, – «ми не хочемо бути статистами в цьому залі у цієї більшості. Нам є що розповісти людям. Нам є що розповісти представникам міжнародних громадських організацій, дипломатичному корпусу. Слава Україні!»

Повернення до списку...