На звітних зборах Велико-Дирчинської сільради Городнянського району Чернігівщини

19 березня 2012 р.

На звітних зборах Велико-Дирчинської сільради Городнянського району Чернігівщини
Запрошення взяти участь у звітних зборах Велико-Дирчинської сільради Городнянського району Чернігівщини було головним приводом поїздки народного депутата на зустріч з селянами. 57 присутніх у залі сільського клубу вислухали конкретну, докладну і змістовну доповідь сільської голови Валентини Сергіянської та пояснення секретаря сільради Ольги Мехед.
Діловий характер і відвертість цієї доповіді могли б бути чудовим прикладом для багатьох столичних «ерудитів». Проте й тут знайшовся місцевий демагог-ленінець, якому хіба що броньовика не вистачало, що не завадило йому робити власну доповідь, перекричавши всіх.
Селяни проголосували за «самооподаткування» – по 20 грн на 2012 рік, бурхливо обговорили питання дамби, яку щороку розмиває повінь, заслухали (майже не слухаючи) виступ дільничного інспектора міліції. Інспектор повідомив, що впродовж минулого 2011 року на території сільради (а це три села) не сталося жодного злочину, лише кілька адміністративних порушень.
В. Т. Корж у короткому виступі спочатку запитав, у кого з присутніх покращилось життя вже сьогодні, а потім виклав своє бачення проблем та їх розв’язання в Україні.
Того самого дня народний депутат також провів депутатський прийом громадян у селах Великий Дирчин, Смячин і Конотоп.


Повернення до списку...