День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2012 р.

Святковими урочистостями відзначено в Городні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
23 роки тому з Афганістану була виведена остання частина радянського війська. Але та війна навічно залишиться трагічним спогадом у пам’яті та раною в душі, що навряд чи коли загоїться. Рідні й друзі тих, хто не повернувся з афганського пекла, прийшли до пам’ятника разом із бойовими побратимами загиблих – ветеранами війни у Афганістані.
У заходах взяли участь представники міської та районної влади, а також представники «ВО «Батьківщина», на чолі з народним депутатом України Коржем В.Т., який спеціально прибув із Києва. Після покладання квітів до пам’ятного знаку в центрі міста та меморіальної дошки на приміщенні школи, в якій навчались герої – афганці, урочистості продовжились в актовому залі навчального закладу. Прекрасним дарунком для «афганців» була змістовна літературно – музична тематична програма.
Афганістан став найбільш кровопролитною сторінкою в історії конфліктів на території інших держав, – сказав В.Т. Корж під час свого виступу – Попри різні оцінки тих подій, ті, котрі воювали в Афганістані, завжди поводили себе достойно, чесно виконуючи свій обов’язок і дійсно можуть служити прикладом для молодших поколінь, на долю яких, дай Боже, не випаде таких випробувань.


Повернення до списку...