Урочистість вшанування героїв Крут відбулася на Аскольдовій могилі у Києві

02 лютого 2012 р.

Співпрацю з Федерацією профспілкових організацій Чернігівщини я завжди вважав і вважаю своїм почесним обов’язком. І не лише як відповідальний за мій виборчий округ від БЮТ-«Батьківщина», а виходячи з факту, що за профспілками завжди стоять інтереси конкретних людей, які потребують захисту. 

Тому радо відгукнувся на запрошення взяти участь у зустрічі з активом Федерації, яка об’єднує 2512 первинних організацій, координуючи роботу 20 галузевих профоб’єднань області. Тим паче, що питання для обговорення на цій нараді дійсно були дуже важливими.
Адже нинішня монопольна влада (що більше нагадує вертикаль диктатури), не створила обіцяного нею «покращання життя вже сьогодні» для суспільства, а лише покращила життя і збільшила прибутки олігархів за рахунок збіднення пересічних громадян шляхом так званих «реформ».
Саме про це йшлося під час відвертої, докладної, корисної і дуже невеселої розмови за круглим столом під час зустрічі, на яку прибули лише два (я і Володимир Лещенко) з 14 запрошених народних депутатів України. 

Повернення до списку...