В Ріпкинському районі відбулися заходи...

24 вересня 2011 р.

Народний депутат України Віталій Корж привітав ветеранів війни, всіх Ріпкинців та присутніх гостей зі святами.
В Ріпкинському районі відбулися заходи, приурочені 68-й річниці визволення району від фашистських загарбників, 70-річчю партизанського руху в Україні, «Свята врожаю – 2011» та Дню селища Ріпки.
Відбувся мітинг-реквієм у Парку слави. Серед почесних гостей свята був і народний депутат України Віталій Корж, який привітав ветеранів війни, всіх Ріпкинців та присутніх гостей зі святами, побажав всім міцного здоров’я та благополуччя.
На «Святі врожаю», що відбувся в Парку відпочинку, були широко представлені експозиції територіальних громад, організацій та підприємств району. Віталій Корж тепло привітав всіх з визначними подіями під час урочистого відкриття ярмарку та вручив подарунки наймолодшим громадянам Ріпок Софійці Морозовській та Артему Примаченко. Оглянув містечка громад, де бажаючі мали змогу придбати продукцію місцевих виробників з області та району, позмагатися в «Козацьких забавах», подивитися святковий концерт. Переможцю в номінації «Найкраща сільська рада» народний депутат подарував мобільний телефон. Опісля відвідав мешканців багатоповерхівки, яким не так давно вручав ключі від квартир. Поспілкувався з Валентиною Яриловець та її родиною, поцікавився умовами проживання.


Повернення до списку...