Впродовж двох днів Віталій Корж перебував у Брюсселі в складі делегації народних депутатів України...

17 березня 2011 р.

Впродовж двох днів Віталій Корж перебував у Брюсселі в складі делегації народних депутатів України за програмою парламентського співробітництва між Україною та ЄС.

Під час спільної роботи українських та євро парламентаріїв підтверджено, що Україна, як і будь-яка європейська держава, може подати заявку на членство в Євросоюзі, але для цього треба щоб в Україні принципи свободи, демократії, поваги прав людини та основних свобод і верховенства права були насправді чинними.
Це стосується також Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та у вирішенні інших питань в рамках переговорів щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Для координації української політичної позиції перед Європейським Союзом було запропоновано започаткувати спільний форум, що буде складатись із політичних діячів із правлячої коаліції та опозиції.
Європейські парламентарії закликали Україну здійснити низку важливих і давно назрілих реформ, зокрема, конституційної, виборчої, судової, адміністративної, бюджетної, податкової та пенсійної, які після їх імплементації наблизять країну до Європейського Союзу. Окремим пунктом Комітет з парламентського співробітництва між Україною та ЄС звернув увагу на важливість боротьби з корупцією в Україні.

Повернення до списку...