Як треба популяризувати здоровий спосіб життя в Україні?

Не ЄВРО єдиним…

Здавалося б, субота перед Великоднем – не дуже зручний день…

Проте для мене цей день виявився визначним щодо отримання переконливої відповіді на принципове питання: «Як треба популяризувати здоровий спосіб життя в Україні?»

Бо це питання концентрує в собі багато проблем і напрямків їх вирішення у сфері демографії, виховання, охорони здоров’я тощо.

…День видався чи не найкращий у цьому році: чисте, яскраво-блакитне небо, легкий, ледве відчутний вітерець, що над оксамитовою зеленню футбольного поля наповнював простір свіжим ароматом бруньок.

На святково прикрашений стадіон села Анисів Чернігівського району прибули вісім команд для участі у фінальній частині розиграшу міжрайонного Кубка з футболу.

Непересічну подію вшанували своєю присутністю почесні гості зі столиці, обласного центру та інших районів області.

Од початку змагань увагу глядачів привернула команда з с. Кувечичі. Хлопці позитивно вирізнялися кращою фізичною підготовкою, зіграністю, технікою обробки м’яча, розумінням тактики поведінки на полі.

Бойовий настрій кувечичан підтримували численні вболівальники на чолі з головою сільради с. Кувечичі Валентиною Кулибою, яка немало доклалася до організації і відповідної підготовки команди.

Сама колишня спортсменка, з величезним багажем перемог у кількох видах спорту, вона й нині у стрільбі зі спортивної гвинтівки вибиває 96 очок із 100.

Майстерність і старанність футболістів та активна підтримка глядачів на трибунах увінчалися успіхом – вигравши фінальний матч з рахунком 4:0, команда кувечичан, що має своєрідну назву «Свишень», отримала Кубок переможців і вагому грошову премію.

Друге місце зайняла команда «БЮС-Гарантія», а третє – господарі заходу – «Зернопром-Анисів».

Всі призери, згідно із вибореними місцями,  отримали медалі відповідного ґатунку та грошові премії. Заохочувальні премії отримали також інші команди-учасники фінальної частини чемпіонату.

Свято відбулось на високому радісному піднесенні всіх його учасників, спортсменів і глядачів, продемонструвавши величезні можливості українського патріотичного духу. За що щиро дякуємо його організатору, депутату Чернігівської райради Анатолію Дуденку, який був ініціатором і головним натхненником цього непересічного дійства – свята молодіжного завзяття й обнадійливої демонстрації наших світлих перспектив.

Віталій КОРЖ,
Народний депутат України

Фоторепортаж з місця події від прес-служби депутата