Дорогі наші жінки з прекрасним ім’ям Анна!

Дорогі наші жінки з прекрасним ім’ям Анна!

 

Сердечно вітаю і поздоровляю Вас з Днем Іменин, який є особливим у великому переліку славних жіночих імен. Бо саме це Ім’я є центральним у нинішньому переліку імен.

Ім’я Анна – унікальне. Передусім, воно є одним з найстародавніших в історії людства і походить від древньоєврейського слова ханна (благодать).

Це ім’я унікальне своєю простою двоскладною побудовою, візуальною симетричністю написання і звучання. Слово Анна надає думці своєрідний сенс і викликає неповторну реакцію душі.

Анну характеризує сталість, стабільність, надійність, особливу самовідданість. Жінка, яка носить це шляхетне  (аристократичне у найкращому розумінні цього високого слова) ім’я, як правило, є надійною опорою і супутницею чоловіка.  

Вивчаючи антропонімію імені Анна й порівнюючи біографії історичних постатей, які носили це ім’я, науковці дійшли підсумку, що суперечлива двоскладність із симетричним повторенням другого складу навпаки, сприяла розвиткові широти натури і свідчить про великий діапазон можливостей особи, яка носить це ім’я.

У кожному разі багато жінок із цим ім’ям мали надприродні здібності й поєднували виконання своїх сімейних обов’язків із державними, нерідко демонструючи пророчі та екстрасенсорні якості.

Свою популярність не лише у слов’янських народів це велике Ім’я завдячує Анні, яка була матір’ю Непорочної Діви Марії, тобто бабусею Ісуса Христа.

Культ цього Імені швидко поширився у світі й вже у VI столітті в Константинополі існував храм св. Анни.

Особливо популярним це Ім’я було у середовищі європейських монархів. Зокрема високе благородство цього Імені засвідчила українська Анна з Києва, котра стала королевою Франції.

Наші сучасні Анни свято бережуть традиції шляхетного життя своїх великих попередниць. Мені приємно, що серед моїх помічників у непростій депутатській роботі, на першому місці стоїть пані Анна. Але особливої душевної  насолоди додає те, що і мої діти нещодавно подарували мені внучку Анну.

З нагоди цього важливого свята, щиро бажаю всім Аннам України доброго здоров’я, благополуччя, переконливих успіхів у всіх Ваших численних обов’язках і напрямах діяльності, а особливо бажаю Вам визнання Ваших благородних старань і зусиль з боку рідних, близьких, суспільства і держави.

 

 

       Щиро Ваш,

       Народний депутат України Віталій Корж

 

       16 лютого 2011 р.