Вітаю вас на п’ятих Українських відбіркових змаганнях

Дорогі мої юні колеги!
Шановні учасники змагань, батьки та всі присутні!

З особливим піднесенням вітаю вас на п’ятих Українських відбіркових змаганнях на всесвітній чемпіонат з кіберігор.
Приємно бачити таку велику кількість присутніх тут людей. Це свідчить про те, що інформаційні технології виборюють все більше місця в житті кожного з нас.
Сьогодні телекомунікації в своєму розвитку досягли такого рівня, що ми можемо вільно спілкуватись один з одним, незалежно від кордонів, місця перебування, соціального рівня, безперешкодно передавати та отримувати інформацію з різних куточків світу і таким чином, задовольняти найвибагливіші смаки.
А що ж собою являють кіберігри? Це добре чи погано?
У кожного з нас завжди є вибір. Можна сидіти у задимленому сирому підвалі, приміщення якого не відповідають жодному з правил техніки безпеки, забиваючи собі розум алкоголем та граючи в ігри, які «виносять» за межі реальності.
Але ми обираємо здоровий спосіб життя, культурне, приємне спілкування та розвиток інтелекту.
Кіберігри – це спорт. А спорт – це життя, це радісне майбутнє.
Соціалізація – складний процес. І дуже важливо, щоб дитина, як особистість, що швидко, всебічно розвивається, завжди усвідомлювала себе частиною суспільства і не була відірваною від реального життя. І тут особливо важлива роль батьків. Вони повинні в першу чергу уберегти дитину від шкідливого впливу за межами родини.
Дуже добре, що сьогодні є небайдужі добрі люди, які гуртом створили потужну організацію „Українська кіберпрофесійна ліга”, завдяки якій відбувається цей захід, де молоді особистості можуть розвиватись, активно проводити час та досягати успіхів, а ще, якщо пощастить, то і вигравати гроші.
Я вітаю вас на відбірковому фіналі кіберігор. Фіналіст сьогоднішніх змагань поїде представляти Україну на щорічному чемпіонаті з кіберігор ECWC в парижському Діснейленді.
Бажаю всім гарного настрою, оптимізму отримати задоволення від побаченого і нехай переможе найкращий.

Віталій КОРЖ
народний депутат України
(фракція БЮТ)