Чесно й відверто кажу Вам

Чесно й відверто кажу Вам:

 

Дорогі мої співвітчизники! Я перебуваю в самому центрі нинішньої політичної «кухні» і знаю про те, які «страви» і які «кухарі» тут варять.

Тому можу собі уявити, що буде з Україною, якщо ми, через нашу байдужість, безвідповідальність, а подекуди й недолугість, оберемо на посаду президента чоловіка, який називав нас «оранжєвой чумой» і продовжує називати нас «козламі»....

Ви собі уявіть, що це буде, коли його портрети стоятимуть на столах і висітимуть на стінах кабінетів всіх державних службовців, а в школах та інших навчальних закладах його подаватимуть за приклад для наслідування!!!

Ви можете собі уявити, щоб заслужені офіцери Збройних Сил України віддавали честь людині, яка не має честі?!

А біографія Януковича!? Вважаєте її взірцем із серії «Життя славетних»? Ви хочете щоб з нього брали приклад ваші діти!?

Хіба Янукович, який втратив свідомість від влучення в нього сирим яйцем, насправді гідний стати Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України?!

Чи ви насправді вважаєте, що Янукович – це достойне обличчя нашої держави, гідне представляти нас в міжнародних організаціях? Але ж, панове, – Організація Об’єднаних Націй і Єврокомісія – це зовсім не те саме, що шоу Савіка Шустера.

Нарешті, чи можете собі уявити, що Януковичу, колишньому зеку і малограмотному «лідеру», який і нині дозволяє собі кримінальні оборудки (судову справу по «Венко Прикерченське» ще не завершено), будуть підпорядковані офіцери СБУ, слідчі Генеральної прокуратури і високоосвічені дипломати МЗС!?

Люди добрі, отямтеся!!! «Донецький пацанат» несе реальну загрозу Україні!

Звичайно, вибір – за вами.

Але чи усвідомлюєте собі, дорогі мої співвітчизники, чи усвідомлюєш Ти, громадянине України, який читаєш зараз ці мої слова, чи усвідомлюєш собі, Український Народе, чи усвідомлюєш собі ЦІНУ ТВОГО ВИБОРУ?!

Стоїш перед вибором своєї дороги життя, дороги для твоїх дітей.

Не ухиляйся від свого вибору. Прийди і проголосуй.

Бо якщо Ти не проголосуєш за добро і справедливість, тоді інший проголосує замість Тебе за торжество зла і дерибану.

Використай свій голос на добру справу збереження України!

 

Віталій КОРЖ,

народний депутат України

(фракція БЮТ)