Просвітництво

Просвітницька діяльність В. Т. Коржа є невід’ємною складовою частиною його життя.

Він ніколи не був байдужим до народної творчості, до освіти і просвіти.
Починав самотужки, спочатку навчившись грати на гармошці й ставши першим хлопцем на селі, граючи й співаючи на всіх молодіжних зібраннях. Потім освоїв баян і балалайку… Згодом, коли впертою і сумлінною працею звівся на ноги, почав підтримувати сміливих і патріотичних авторів, видавати книжки своїм коштом і коштом своєї родини.
Йому є що сказати людям.
Саме книжки допомагають Віталію Терентійовичу спілкуватися з різними людьми, в тому числі під час його численних зустрічей з виборцями, на різних мистецьких і громадських заходах. Книжки допомагають йому знаходити однодумців у справі розвитку культури і зміцнення суспільної моралі.
Згодом з’явилися також книжки, в яких В. Т. Корж виклав своє особисте кредо.
Серед книжок, виданих за безпосередньою участю В. Т. Коржа, варто звернути увагу на такі видавничі позиції:

Євген ҐОЛИБАРД. «Кучмізм і кучмономіка»,
Частина перша. Документальна оповідь про афери
корумпованої влади.  К.: «Пульсари», 2005. –– 516 с., іл.
Книгу створено в жанрі література факту. В ній розповідається про події, пов’язані зі здійсненням 126 реальних афер, що їх особисто розслідував автор, а також представлено осіб, котрі мали пряму причетність до корупції.

 

 

Євген ҐОЛИБАРД. «Власних покладів нафти та газу Україні вистачить на сотні років!» К.: Видавничий дім «Козаки», 2006. –– 80 s.
Книгу підготовлено і видано впродовж кількох перших місяців 2006 року. Поштовхом для її створення була сумнозвісна «газова» угода, що її, за ініціативою й на вимогу тодішнього президента України В. Ющенка, за участі тодішнього прем’єр-міністра Ю. Єханурова, було підписано у Москві в ніч на 4 січня 2006 року.

 

 

Так почалася чергова корупційна афера під назвою  «РосУкрЕнерго». Тоді пані Ю. Тимошенко, коментуючи цю ганебну оборудку сказала, що «Цей принизливий документ можна було підписати лише з великого перепою».
В книзі представлено фактографію власних вітчизняних покладів нафти і газу, що їх «не помічають» корумповані можновладці України. 

 

 

Євген ҐОЛИБАРД. «Кучмізм і кучмономіка».Частина друга: Рука Москви в Україні. // Фрагмент сучасного літопису (1994–2006).  К. «Фенікс», 2006. – 360 с., іл.
Книжка, побудована виключно на фактах, розповідає про новітню історію російської експансії в Україну після набуття незалежності, принагідно згадуючи історію давню.

 

 

Кс. Едвард Станєк. «Тринадцятий Апостол». /  Переклад Євгена Ґолибарда /. Київ, «Фенікс»”, 2007. – 184 с., іл.
Книжка видатного польського науковця, теолога, просвітителя, священика, професора  Едварда Станєка про непросту долю св. Апостола Павла.

 

 

Кс. Едвард Станєк. «Наші ВАДИ наші ЧЕСНОТИ». / Переклад Євгена Ґолибарда /. К., «Фенікс», 2008. – 192 с., ил.
Цей посібник для праці над собою запропоновано для усвідомлення абсолютних моральних засад, що їх мають дотримуватися всі. Видання особливо корисне батькам, вчителям і всім, хто бере на себе виховання чесних і патріотичних громадян України.

 

 

 Віталій КОРЖ. «Мій головний привілей». К., «Фенікс», 2008. – 218 с., іл.
Автор, перебуваючи у центрі української політичної кухні, наводить маловідомі факти злочинної системи політико-економічного аферизму і стверджує: «Ми бідні в багатій країні тому, що в нашій Батьківщині панує несправедливість, тому що за справедливість, яка кожній людині має алежати за Божим правом, нині треба боротися мало не на кожному кроці».

 

 

Кс. Едвард Станєк. «Справа твоєї совісті» / Переклад Євгена Ґолибарда /. «Фенікс», Київ, 2008. – 192 с., il.
Друга, ексклюзивно ілюстрована версія книжки «W trosce o sumienie» (Піклуючись про совість) видатного польського теолога просвітителя.
Автор не лише ставить запитання, а й відповідає на них.

 

 

Чому, попри те, що щороку збільшується кількість законів, які повинні допомогти людям захистити їх справедливі вимоги, життя не стає простішим, прозорішим, справедливішим? Чому не зменшується число нещасть і чисельність нещасних людей на землі?
Відповіді на ці запитання дає ця книга, розповідаючи про конструкцію і технологію совісті.

 

 

 

Віталій КОРЖ. «Крізь призму фактів». К., «Фенікс», 2008. – 368 с., іл.
Книга надзвичайно фактографічна, практично документальна, відтворює реальні епізоди подій, в яких автору довелося брати безпосередню участь.
Це книга про нас самих; про те, як наша ментальність матеріалізується у наших справах, наслідками яких ми так часто буваємо невдоволені.

 

Книга Віталія КОРЖА «Не по словах, по справах пізнаєте їх» К., «Фенікс», 2010. – 272 с., іл.  продовжує хронікально-документальну розповідь дієвого учасника подій, що й зумовило її підзаголовок – Спостереження досвідченого парламентарія.

Спостереження викладені у восьми розділах книги із вступом і епілогом, охоплюючи головні аспекти теми, зазначеної у заголовку твору.

Подробиці

 

 

 

Здоров’я створи сам!
Таку назву має книга мого депутатського помічника Євгена Ґолибарда, що днями вийшла друком у видавництві «Фенікс». Ця особлива книга продовжує і розвиває тему морального і фізичного самоудосконалення людини через працю над собою.

Подробиці

 

 

 

 


Повернення до списку...