КОРИСНІ ЛІНКИ

САЙТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ - http://www.president.gov.ua/

САЙТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ - http://www.rada.gov.ua/  

 

ВЕБ-ПОРТАЛ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ УКРАЇНИ - http://www.kmu.gov.ua/

 

САЙТ БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО (БЮТ) - http://www.byut.com.ua/ukr

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО - http://www.tymoshenko.com.ua/

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ - http://www.cvk.gov.ua/

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ’ЯЗКУ - http://www.nkrz.gov.ua/

 

САЙТ КРАЇН СВІТУ - http://www.svit.ukrinform.com/

 

САЙТ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ  - http://ukrsong.narod.ru/htmls/spivaky.html

 

ПОГОДА В УКРАЇНІ - http://www.gala.net/weather/?ukraine

 

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ - http://www.bus.com.ua/

 

РОЗКЛАД РУХУ ПОЇЗДІВ - http://www.uz.gov.ua/?m=services.transppl.schedule&lng=uk

 

РОЗКЛАД РУХУ ЛІТАКІВ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ» - http://www.kbp.kiev.ua/rus/timetable/arrival.html

 

Сайт про Чернігівщину  (http://www.chernigiv.osp-ua.info/) - Місто Чернігів - це адміністративний, промисловий, економічний і культурний обласний центр України. Він розташований на півночі України, у 140 км від Києва і 60 км від Славутича.

 

 

 

 

УКРАЇНЦІ В ДІАСПОРІ

 

http://kobza.com.ua/ - Сайт по темі "Українці в світі"

 

Традиції українського народу  (http://www.kolyadka.h1.ru/) - Свято в українській народній традиції завжди займало провідну роль. Усі свята українського календарного року пов'язані з господарським життям та побутом українців. Кожне з них має свої особливості, традиції та обряди.

 

Сторінка Українців Угорщини (http:/www.ukrajinci.hu/)  - Новини з життя українців Угорщини. Часопис угорських українців "Громада". Товариство Українців Угорщини. Державне самоврядування українців Угорщини.

 

Офіційний сайт Міжнародного інституту освіти, культури та зв`язків з діаспорою (http://miok.lviv.ua/)  - Проведення конференцій, робота з міжнародними фондами та програмами, актуарний навчально-інформаційний центр, відділ культури, відділ зв'язків з діаспорою, видавничий відділ, центр кар'єр.

 

Об’єднання Українців у Польщі - Гурток у Перемишлі  (http://oupper.harazd.net/) - Об’єднання Українців у Польщі - Гурток у Перемишлі Публікацїі Імпрези Пісенник Фото архів. Щиросердечно запрошуємо!

 

San Rideau (http://www.sr.harazd.net/)  - Часопис української молоді у Польщі

 

Домашня сторінка Гайдамаки (http://www.haidamaka.org.ua/) - Світове Українство, етнічні землі, націоналізм, давня історія, світлини, мапи українських земель. Щотижневе оновлення !!!

 

"Краяни": українці в Японії (http://yarylo.sytes.net/kraiany/tiki/tiki-view_blog.php?blogId=2) - "Краяни": товариство українців, що проживають у Японії. організація української спільноти у Японії. розширення меж спілкування українців у Японії. допомога українцям у адаптації до умов життя. популяризація японської культури серед українців. популяризація української культури cеред японців

 

Характерне козацтво (http://kozaky.org.ua/) - Сайт Коша Характерного козацтва

 

Український портал у Чехії (http://www.ukraine.cz/) - Портал для українців Чехії і про Україну для Чехів і не тільки. Організація "Форум українців ЧР". Новини, дискусійна балачка, фотогалерея, лінки.

 

Українські Злучені Організації Великого Клівленду (УЗО) (http://www.clevelanduzo.org/main.php)  - Згуртування і координація діяльності організацій української громади Великого Клівленду

 

Василь Вірастюк - найсильніша людина України (http://www.bogatyr.com.ua/news.php)! - Народився Василь Вірастюк в Івано-Франківську, нині мешкає у Львові. Побачивши його, я зрозумів, що козаки в Україні ще не перевелися. Судіть самі: зріст у цього хлопця 191 сантиметр, вага - 145 кілограмів! Зі слів Василя, він сам дивується, звідки взялася його богатирська міць. Батько і мати у нього середнього зросту. Правда, завжди займалися спортом. Може, вся річ у цьому? При народженні Василь важив п'ять кілограмів при зрості 68 сантиметрів. Дитинство провів на Прикарпатті, у Тисменицькому районі Івано-Франківської області. Нині Василь - майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Львів'янин знайшов себе у богатирському спорті. Регулярно виступає у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. У червні цього року до свого звання найсильнішої людини України Василь Вірастюк додав титул найсильнішого у Східній Європі.