До і від депутата

Які душі, така й країна

Подробиці…

Вона бере на себе відповідальність за Україну

Подробиці…

Обирають не способом, а усвідомленням власної відповідальності за наслідки вибору…

Подробиці…

Вони постійно нас лякають, вимазують чорною фарбою, а БЮТ мовчить…

Подробиці…

Ганна Книжук: «Нам не треба подачок, ми хочемо жити і працювати достойно»

Подробиці…

Хто на неї звернув увагу?

Подробиці…

Епістолярій журналістського напрямку. Про те, що журналістика не повинна бути другою продажною професією.

Подробиці…

Епістолярій бюрократичного напрямку або Як профспілкові діячі захищають трудящих.

Подробиці…

На адресу народного депутата надійшов лист від керівників молодіжної громадської організації «Молоді патріоти України», в якому… Зрештою, про що йдеться є зрозумілим із нижче поданої відповіді Віталія Терентійовича.

Подробиці…

Народному депутату Украины

Обращаемся лично к Вам от имени более 40 (сорока) тысяч граждан Николаевской области, подписавших «Открытое письмо» (прилагается) на имя Президента, Спикера, Прем’ера, с требованием принять неотложные меры по коренному улучшению здравоохранения и снижению грабительских цен на лекарства.

Подробиці…

Отакої!

На городі – бузина, а в Києві – дядько…

Згадується відомий анекдот совдепівських часів із серії про «вірменське радіо», коли у цього радіо запитують: «Чи це правда, що Аветисян виграв «Жигулі» у лотерею?» На що «вірменське радіо» відповідає: «Правда. От тільки не Аветисян, а Айвазян. І не «Жигулі», а 100 рублів. І не в лотерею, а в преферанс. І не виграв, а програв…»

Подробиці…

Резонанс

«Справєдлівая Одєсса» вимагає…

Передвиборна кампанія в Україні вже почалася. Про це свідчить лист, який надійшов на адресу фракції БЮТ із Одеси. У цьому листі під претензійною назвою «Маніфєст-обращєніє», звертаючись «От ліца одєсской громади», лідер суспільно-політичного об’єднання «Справєдлівая Одєсса» висуває 13 пунктів вимог, що їх до 1 червня цього року вимагає («настоятєльно трєбуєм») внести до законодавства, в тому числі 9 з яких стосуються виборів.

Попри очевидну політичну наївність авторів цього «Маніфесту», панове-товариші приступають до справи хвацько, і рішучості (у словах) їм не бракує.

Подробиці…