До і від депутата

Вони постійно нас лякають, вимазують чорною фарбою, а БЮТ мовчить…

Шановний Віталію Терентійовичу! Ось ми вже й дотягуємо п’ятий рік поспіль цей тяжкий наш хрест із цим горе-президентом і, хвала Богу, стоїмо на порозі нових президентських виборів. Хоча, звичайно, цей «гарант» здатен до виборів ще багато різної гидоти наробити.
Я добре пам’ятаю, як проходили попередні вибори, коли до штабів як круки зліталися біло-блакитні, аж сині…
Нині вони, молоді та ранні, видають себе за біло-сердечних патріотів, добре влаштувалися, рвуться до влади. Жодної роботи не ведеться. Комуністи ведуть роботу постійно – влітку і взимку, інші партії – також, а БЮТ, як завжди – на точці замерзання – «найбідніші».
У БЮТівських штабах також вистачає журналістів біло-блакитної масті, котрі не соромляться писати про Ю. Тимошенко таке, що вуха в’януть, але, звичайно під псевдонімом.
Треба було б спочатку перевірити їх – хто є хто, перед тим, як брати на роботу. Бо багато хто з цих молодих та енергійних вже стали головами і заступниками голів у місцевих осередках і організаціях ВО «Батьківщина», але досі не знають що воно за газети «Вечірні Вісті» і «Свобода». Вони вважають, що це видання О. Тягнибока.
Коли комусь пропоную прочитати «Свободу», як тільки побачать, одразу: «А-аа, це Тягнибока!» Просто дивовижно, як тут у нас на Донбасі люди мало поінформовані про справжній стан справ. Вважаю, що саме завдяки підтриманню цієї непоінформованості регіоналам вдається набрати так багато голосів.
Тут в інформаційному полі панує примітивна брехня. Замість правдивої інформації подається дезінформація, причому розрахована на переляк і поширення пліток.
От наприклад, ще на початку року, газета «А.Ф.К.» від 16 січня 2009 року вмістила статтю «Пенсии становятся проблемой», де стверджується, що будуть проблеми щодо виплати пенсій і прогнозується, що це стане характерним впродовж всього 2009 року.
Тоді як насправді ось вже впродовж півроку не було жодного дня затримки і всі виплати здійснюються в повному обсязі. Але січневий переляк зробив свою чорну справу – породив масу пліток та вигадок. І хоча очікуваного погіршення не сталося, у пам’яті багатьох залишилися брехливі домисли, які закріпилися у свідомості людей і надалі підтримують їх антипатію до Ю. Тимошенко.
Так само з невиплатою зарплати. Місцеві газети і телебачення зі смаком розжовують проблему безробіття і затримки зарплатні, але стороною обходять таку «подробицю», що ці факти мають місце на приватних підприємствах, де відповідати за стан речей повинен власник конкретного підприємства.. Відповідно, «бочку котять» на Уряд Ю. Тимошенко.
Людей дурять і люди не хочуть думати. От хоч би щодо пенсій. Всі вже забули про те, скільки ми отримували раніше і наскільки затримували нам виплату. Зовсім нещодавно – 2003-2004 роки – я отримував пенсію аж… 102 грн.!
І не було жодного переполоху. Янукович упродовж двох років прем’єрства лише перед президентськими виборами замість підвищення пенсії дав дотацію і тоді я отримав 284 грн., але офіційний розмір пенсії тоді залишався той самий – 102 грн.
Лише в 2005 році прем’єр-міністр Тимошенко відповідно змінила бюджет і моя пенсія офіційно досягла 332 грн.
А скільки переляку нагніталося в Донбасі з телеекранів навколо російського газу! «Європа замерзає…!», «Україна не транспортує…!», «Ціни катастрофічні…!»
Тоді як насправді, саме Уряд Ю. Тимошенко заздалегідь забезпечив запас 17 млрд. куб. м газу в українських газосховищах. А це забезпечило Україну власним газом до повного потепління навесні й дало пані прем’єр можливість розмовляти в Москві під час переговорів на рівних, без звичного для українських політиків самоприниження.
На жаль, не всі тут хочуть пам’ятати відомі факти: саме Тимошенко поїхала до Москви рятувати від замерзання не лише Україну, а й Європу. Вочевидь президент Ющенко не розраховував на успіх переговорів. Бо перед цим влітку 2008-го він сам їздив до Москви домовлятися за газ у світових цінах: од 1 вересня 500 $ за 1000 м. куб. І тоді вже мабуть підрахував, які шалені прибутки матиме його улюблене «РосУкрЕнерго»…
А коли Тимошенко домовилась на 20% дешевше ніж в Європі, Ющенко терміново скликав РНБО, де добалакались до розірвання договору. Бо – бачите – дорого! Зрештою, Богатирьова і її шеф наробили галасу і… і стало тихо.
Колись Янукович сказав: «Если газ будет дороже, не выдержат предприятия». Знайомі слова! Коли Єхануров підняв ціну на газ до 95 $, Янукович також говорив подібне, але коли сам став прем’єром у 2006-му, то підняв ціну до 135 $, а потім до 179,5 $ і тоді вже наші високі посадовці співали пісеньку про те, що ця ціна… винятково вигідна для України. 
Нині прийшла світова криза, яка у всіх країнах об’єднала навіть непримиренних ворогів, а у нас так досі ніхто й не об’єднався.
Ю. Тимошенко пішла на величезні жертви щоб таке об’єднання стало можливим, але… Як бачимо, «донецький синдром» і тут виявився головним чинником подальшого розвитку подій.
Декому комфортніше сидіти в «опозиції» і лише критикувати того, хто працює. Але народ у всьому розбереться і голосуватиме не за тих, хто вимазує чорною фарбою, лякає і критикує, а за тих, хто забезпечує зарплатню, пенсію, соціальні виплати і ще знаходить гроші на відновлення життя в районах катастроф. Причому, все це – в умовах кризи!
На останок хочу сказати про так званих «консультантів» та інших різних «технологів від політики», які приїздять до нас із Києва вчити уму-розуму.
Нерідко це лектори сумнівної якості, котрі прагнуть заробити, а насправді, за результатами їхньої роботи, знижується рейтинг БЮТ. Бо вони входять у довіру керівництва БЮТ, а фактично працюють на підрив, у тому числі розповсюджуючи листівки двозначного змісту, які висміюють БЮТ і його лідера.
А то раптом подачки починають роздавати. Краще б надрукували звернення Кравчука до Ющенка (до речі повного тексту ніде не було – ні у «ВВ» ні в «Свободі»).
Народ на Східній Україні заляканий і кожен, хто виходить в інформаційний простір з власною думкою, далеко не завжди здатний підписатися своїм власним прізвищем. 

Короленко І. М.
м. Горлівка

 

Шановний пане І. М. Короленко!

Дякую Вам за звернення на мою адресу. Розцінюю Ваш лист як переконливий факт довіри до мене, до БЮТ і до нашого лідера Юлії Тимошенко.
Приємно усвідомлювати, що наведена Вами інформація і логічні висновки з фактів свідчать про зростаючий рівень відповідальності суспільства на Сході України, де живуть такі розумні громадяни як Ви.
Ви цілком слушно зауважили, що наші ряди потребують зміцнення на засадах Правди і Справедливості. Дещо ми в цьому напрямку починаємо робити.
Я обов’язково ознайомлю з Вашим листом моїх колег у фракції БЮТ, партії «Батьківщина» та працівників редакції газети «Свобода», з якими перебуваю в тісному контакті.  
Не берусь коментувати Ваш дуже компетентний погляд на проблему свідомості українського суспільства на Донбасі.
Вважаю Ваш виклад цілком самодостатнім, а тому можу лише побажати Вам успіху в проведенні роз’яснювальної і просвітницької роботи.
Разом переможемо!

З побажаннями здоров’я і успіхів                                         В. Т. Корж

Повернення до списку...