До і від депутата

Хто на неї звернув увагу?

Шановний Віталію Терентійовичу! Отримав від Вас книжки і супровідний лист, але затримався з відповіддю, бо у дружини почали відмовляти ноги. А отже, лікарня, проблеми...
Зараз вже гірше позаду, дружину трохи «підрихтували» і вона вже вдома. Одержали пенсію, все гаразд…
Дуже цікава Ваша стаття «Державна товарно-інформаційна біржа». Чи хтось на неї звернув увагу? Чи може нашим правителям не до цього?
Прочитав всі книжки, що ви мені надіслали. Окрім інших, дуже цікава книжка Левка Лук’яненка «В країні кленового листа».
Оскільки я вже понад три роки не виходжу з дому, тому сконтактувався з місцевою організацією БЮТ, а конкретно з Раїсою Миколаївною Лукашенко, і передав їм книжки разом із Вашим побажанням передати їх до бібліотеки.

З повагою                                                          В. Г. Сиваков

 

Пану В. Г. Сивакову
м. Лозова 
64602, Харківська обл.

Шановний Володимире Григоровичу!

Дякую Вам за добрі слова на мою адресу. Мені приємно, що ви звернули увагу на публікацію в «Голосі України» про товарно-інформаційну біржу. І коли Ви питаєте, чи хто-небудь звернув увагу, то завдяки Вам можу тепер сказати, що є люди, для яких цей матеріал не лишився непоміченим.
Що стосується уваги з боку, як Ви пишете, «наших правителів», то серед тих, що нині засідають у Верховній Раді, як відомо, значна частина їх «рєшаєт вопроси» з позицій власного грошового інтересу, а переважна частина апарату в Кабміні знає виконувати лише те, що скомандують начальники і більше нічого знати не хоче.
Юлія Володимирівна мусить нині «затикати дірки» в кризових умовах із таким старопрофесійним апаратом, який добре знає лише методу бюрократичної роботи сорокарічної давності.
Тому я і моя команда вже кілька разів поверталися до цієї теми, надсилали відповідні подання до різних відомих посадових осіб, а нещодавно підготували і передали «на верх» системний комплекс пропозицій щодо певних стратегічних та реорганізаційних кроків.
Але, повторюю: у апарата ледве вистачає часу (і компетенції) для відпрацювання поточних проблем, які з’являються самі, а тут ще громадянин Ющенко підкидає…
Дякую за добрі слова стосовно книжок. Радію, що завдяки Вам можливо ще й інші читачі втішатимуться мудрим словом. А тоді більш відповідально підійдуть до власних громадянських обов’язків, особливо, коли треба буде зупинити свій вибір на одній з багатьох кандидатур на виборах Президента.
Ми свій вибір вже давно зробили і щоденно переконуємося, що наш вибір правильний. А тепер кожен з нас повинен й іншим пояснити хто є хто.
Передайте привіт Вашій дружині й нехай більше рухається, щоб їй ноги не дошкуляли.

З побажаннями здоров’я і успіхів                                      В. Т. Корж

Повернення до списку...