До і від депутата

Епістолярій бюрократичного напрямку
або Як профспілкові діячі захищають трудящих

 

Народному депутату України
Коржу В. Т.
№ 204  від 22.05.2009

Шановний Віталіє Терентійовичу!

…Як показує практика засідань комісій по наданню фінансової допомоги підприємствам при застосуванні Порядку фінансування виплат по частковому безробіттю та надання допомоги по частковому безробіттю від 07.02.2009 з. №45 є ряд неясних позицій щодо застосування.
…Федерація профорганізацій області просить в терміновому порядку звернутись до Міністерства праці і соціальної політики, а також до правління фонду щодо надання роз’яснень по застосуванню самого Порядку і його окремих положень.
…Одночасно вносимо пропозицію щоб центри зайнятості провели навчання представників підприємств щодо застосування цього Порядку.

Голова Федерації профспілкових
організацій Чернігівської області                                         М. А. Богдан

 

 

Голові Федерації профспілкових
організацій Чернігівської області
Богдану М. А.
вул. Шевченка, 5  14000, Чернігів

На № 204  від 22.05.2009

Шановний пане Голово!

Дякую Вам за звернення до мене, яке я сприймаю як знак високої довіри з Вашого боку до Верховної Ради України, до нашої фракції БЮТ і до моєї скромної особи.
У Вашому листі Ви пропонуєте мені «в терміновому порядку звернутись до Міністерства праці і соціальної політики, а також до правління фонду…» щоб вони надали «…роз’яснень  щодо застосування самого Порядку фінансування виплат з приводу часткового  безробіття» та роз’яснили «ряд неясних позицій щодо застосування».
Щоправда, у зазначеному листі Ви не вказали, кому саме потрібні й мають бути надані ці «роз’яснення», а також не вказали, чи Вам вже відмовило «Міністерство праці і соціальної політики, а також правління фонду» у наданні необхідних роз’яснень (якщо Ви до них зверталися).
Моя законотворча діяльність, як члена Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку, не виключає участі у наданні підтримки громадянам і організаціям із будь-якого іншого питання, якщо ці громадяни (а поготів – організації), вже вичерпали всі свої можливості для вирішення проблеми власними силами (а тим більше, коли це вирішення входить до їх обов’язків).
У даному разі, не бачу жодної проблеми. Адже будь хто із великого загону юристів, якими наповнені кабінети ФПУ, можуть цілком компетентно і оперативно дати необхідні роз’яснення і усунути це непорозуміння.
Також цілком підтримую, але на жаль, не можу задовольнити Вашу «пропозицію щоб центри зайнятості провели навчання представників підприємств щодо застосування цього Порядку».  Не можу задовольнити, бо зазначені Вами центри зайнятості мені не підпорядковані, а тому не маю повноважень давати їм подібні вказівки.
Ще раз дякую Вам за високу оцінку можливостей, а головне – обов’язків народного депутата України, який не лише здатен, а й повинен «в терміновому порядку» захистити інтереси трудящих в умовах, коли живе і здравствує потужна структура ФПУ, яка цей захист інтересів має забезпечувати на підставі свого головного статутного обов’язку.
Принагідно хочу звернути Вашу увагу на те, що Уряд, незважаючи на жорстоку фінансову кризу і протидію опонентів, винайшов можливість «фінансування виплат з приводу часткового  безробіття», тоді як отримання виплат частково безробітними трудящими цілком залежить від тих, хто взявся цих трудящих професійно захищати.
Із побажаннями здоров’я та успіхів Вам і Вашим близьким,
народний депутат України,                                                          

В. Т. Корж

Повернення до списку...