До і від депутата

 

На адресу народного депутата надійшов лист від керівників молодіжної громадської організації «Молоді патріоти України», в якому… Зрештою, про що йдеться є зрозумілим із нижче поданої відповіді Віталія Терентійовича.

Співголовам Всеукраїнської
молодіжної громадської організації
«Молоді патріоти України»
В. Дорошу і Ю. Струку
вул. Васильківська, 53 
а/с 436,  Київ–150,  03150

Дякую Вам за звернення до мене, яке я сприймаю як знак високої довіри з Вашого боку до Верховної Ради України, до нашої фракції БЮТ і до моєї скромної особи.
У Вашому зверненні  №5/09 від 01.06.2009 №5/09 з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей, Ви пропонуєте мені внесення змін до українського законодавства, а саме: «Заборонити будь-які форми реклами алкогольних та слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів… Заборонити вживати слабоалкогольні напої (у тому числі пиво) в публічних місцях… Встановити… заборону на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів особам молодше 21 року. Запровадити жорсткі штрафи за порушення цих вимог…».
Одразу хочу зазначити, що такого типу декларація, а також відповіді (на які навряд чи можна розраховувати в даному випадку) можливо, дасть Вам підстави відзвітувати перед тими, хто Вас фінансує, але на цьому закінчуються всі результати Ваших намірів.
Поділяю Ваше занепокоєння тим, що у гонитві за прибутками деяких алко-тютюно-продуцентів знищується Нація. Але це твердження потребує суттєвого уточнення в тому, що левова частина цих прибутків потрапляє до рук корумпованих чиновників, котрі будують привілейоване життя для себе і своїх близьких за рахунок створення режиму сприяння означеним продуцентам.
А отже справедлива вимога щодо цієї заборони входить у суперечність інтересам зацікавлених бюрократів і, відповідно, ця вимога, для успіху її реалізації, потребує проведення комплексу широких антикорупційних заходів за участю самовідданих і непідкупних працівників міліції, чесної і непідкупної прокуратури, справедливих і непідкупних суддів, а також критичної маси підтримки з боку громадськості, не кажучи вже про згоду більшості депутатського корпусу.
Тому пропоную Вам подумати над можливістю реалізації цих заходів за активної участі Вашої молодіжної патріотичної організації. 
Будь-яка заборона потребує також організації і проведення заходів, що гарантують дотримання заборони.
А для цього знову необхідно мати самовідданих і непідкупних працівників міліції, чесної і непідкупної прокуратури, справедливих і непідкупних суддів, а також критичної маси підтримки далі знаєте.
Тому ще раз пропоную Вам подумати над можливістю реалізації цих заходів за активної участі Вашої молодіжної… далі знаєте.
А тепер про головне. Молодь палить, вживає алкоголь, наркотики, бавиться порнографією і сексом переважно не тому, або й зовсім не тому, що до цього заохочує реклама. Чи може у нас існує реклама наркотиків?
Криза освітньо-виховної діяльності держави – це лише верхня частина айсберга, яка висвітлює (і то не для всіх) очевидне падіння поваги людей в Україні до себе самих. Дурість стала нормою.
Якщо за Вами, шановні молоді люди, стоять не лише грошовиті спонсори і офіс у мальовничому Голосієві, а й дійсно численна організація патріотичної молоді, то рекомендував би Вам подумати не над подібними яловими зверненнями до інших, а над дієвими заходами, які дадуть можливість усвідомити Вам і Вашим одноліткам сенс незалежності не лише для України, а передусім – особистої незалежності кожної молодої людини від отрути.
Якщо патріотичний хлопець чи патріотична дівчина насправді шанують себе, а тим більше – свою Націю, тоді вони усвідомлюють, що патріотизм, як повага до Нації, починається з самоповаги, з поваги до себе, з праці над самовдосконаленням.
Коли у практичному доробку Вашої організації з’являться десятки тисяч колишніх в’язнів тютюну і зеленого змія, котрі завдяки Вам стали насправді незалежними від цих диявольських спокус, тоді деякі  алко-тютюно-продуценти почнуть думати про диверсифікацію своїх капіталів в інші галузі. Наприклад, в будівництво концертних залів і розвиток хорового співу, яким будуть захоплюватися молоді люди, які завдяки Вам кинули пити й палити.
У книзі «Мій головний привілей», яку додаю до цього листа, прошу звернути увагу на актуальний текст на стор. 18–30. 

Із побажаннями здоров’я та успіхів Вам і Вашим близьким,

В. Т. Корж,
народний депутат України,
фракція БЮТ.

 

 

 

Повернення до списку...