Від справ партійних до подарунків новорічних

Перебуваючи з робочою поїздкою на чернігівщині народний депутат України, член фракції БЮТ та повноважний представник Центрального Штабу блоку Юлії  Тимошенко Віталій Корж зустрівся з керівництвом обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина»,  познайомився з його працівниками, відвідав головний та районні партійні  офіси в  обласному центрі. Під час зустрічі з місцевими активістами, парламенар розповів про позицію партії  під час виборів до Верховної Ради, її роль і місце в сьогоднішньому політичному житті країни. Було  обговорено і визначено план роботи на найближчий період. Особливу увагу приділено якісному добору спостерігачів на кожній виборчій дільниці.

Як наголосив керівник обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Володимир Ткаченко, зараз партійна організація якісно оновлюється і кількісно зростає. У наших лавах, зауважив він, - люди різного віку – від студентів до пенсіонерів. Їх об’єднує єдине бажання – покласти свої знання і досвід на вівтар служіння рідній Батьківщині. Щодо поточних питань, пан Ткаченко підкреслив, що зараз триває процес формування дільничних виборчих комісій і в кожній з них будуть представики блоку Юлії Тимошенко. Люди приходять із своїми пропозиціями, побажаннями. Намагаємося всіх прийняти, вислухати й по мірі можливостей допомогти. Звертаються громадяни з проханнями комп’ютеризації шкіл, газифікації сіл.

Віталій Корж підкреслив, що в розмові з міністром освіти України досягнута домовленість про те, що питання комп’ютеризації шкіл області в наступному році буде вирішено. Також парламентар пообіцяв допомогти, щоб голубе паливо отримали і мешканці села Ічня.

Як і завжди, Віталій Корж не залишив без уваги наших найменших громадян. Цього разу Новорічний подарунок  від знаного земляка – річну передплату дитячих газет «Ліхтарик» та  «Наш супер-клас» отримали діти-сироти міста Чернігова та області.

 

Прес-служба

Народного депутата України

Віталія Коржа