Віталій Корж : чернігівщина буде інвестиційно привабливою

Під час перебування на чернігівщині народний депутат України Віталій Корж зустрівся з першим заступником голови Чернігівської облдержадміністрації Олегом Обушним та головою Чернігівської райдержадміністрації Віктором Лазаром. Співрозмовники обговорили питання політичної та соціально-економічної ситуації у Чернігівській області. Віталій Корж вважає, що чернігівщина має все необхідне, щоб сюди прийшов інвестор: природні умови, працьовитих людей, багате й славне історичне середовище. Тому, переконаний він, потрібно зробити все, щоб  відновити добру славу аграрної чернігіщини, відкрити її історію для іноземних туристів.

Розвиток фермерства, туризму – ось ті перші напрямки діяльності,  які повинна робити влада, щоб люди відчули, побачили і почали говорити  про чернігівщину як перспективний регіон. Віталій Корж отримав схвальну підтримку з боку керівників регіону.

Віктор Лазар, зокрема наголосив, що районна  влада в наступному 2006 році планує направити на розвиток аграрного комплексу значні кошти. Наша управлінська команда допоможе кожному стати справжнім господарем, підкреслив він. Ми будемо допомагати консультативно, методично, практично, і докладемо всіх зусиль, щоб навчити тих, хто хоче стати успішним фермером, щоб до людей не прийшло розчарування в обраному шляху. Всього, за його словами, в наступному році заплановано створити сто фермерських господарств. Віталій Корж, у свою чергу підкреслив, що такий підхід до справ підтримує і його політична сила. Зокрема він нагадав, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко  на нещодавньому Аграрному форумі у Запоріжжі  висловила думку про те, що ситуацію в аграрному комплексі можна змінити протягом кількох років. За її словами, підкреслив він,- за сім місяців роботи її уряд встиг розробити 400 типових сільськогосподарських бізнес-планів (аграрних проектів) і провів переговори з десятками країн щодо створення спільних підприємств. Але цим планам поки-що не вдалося здійснитися.

Тому, наголосив він, це питання  і надалі залишається одним з головних у діяльності партії ВО «Батьківщина» і висловив впевненість, що ставши всенародно обраним прем’єр-міністром України, Юлія Тимошенко доведе розпочату справу до успішного завершення.

 

Прес-служба

Народного депутата України

Віталія Коржа