Великдень – ділове свято "Батьківщини"

Весняне поле кличе до роботи, Бог напуває радістю свята, але тут саме нагодилася невідкладна потреба – не гаючи жодної хвилини, людські помилки виправляти. Тому порядок денний конференції Чернігівської обласної парторганізації В/О "Батьківщина" був гранично актуальний і конкретний.

 

Про суспільно-політичну ситуацію в державі та завдання партійних осередків у зв'язку з позачерговими парламентськими виборами доповів ветеран партії з 1999 року Анатолій Богуш, нещодавно призначений головою обласного виборчого штабу.

Голова Чернігівської обласної Ради Наталія Романова висловила рішучість обстоювати демократичні принципи, об'єктивність і прозорість на всіх етапах виборчої кампанії в інтересах всіх громадян.

Цю прозорість і вірність демократичним принципам задемонстрували учасники конференції, в якій, крім 55 присутніх з 61 обраних делегатів, взяли участь 35 запрошених представників інших партій, громадських організацій, засобів масової інформації, а серед них і деякі голови районних Рад і районних Адміністрацій.

Гарячу дискусію учасників, які горіли обуренням з приводу колишнього керівника обласної парторганізації "Батьківщини" Володимира Ткаченка, котрий  зрадив не лише своїх однопартійців, а перед усім – своїх виборців і всіх прихильників БЮТ, рішуче припинив і підвів її підсумок народний депутат України Віталій Корж. Серед іншого він зазначив:

"Не будемо захаращувати вирішення важливих проблем другорядними питаннями. Справу зради Ткаченка віддамо поки що на присуд Божий.

Натомість зараз для нас є надзвичайно важливим усвідомити, що в українському суспільстві повним ходом йде війна. Війна, на разі, політична, ідеологічна, війна характерів, війна між правдою і брехнею. Це війна, що її давно розпочали вороги української державності, котрі нині перейшли у наступ і хочуть ліквідувати незалежність України "законним" (в лапках), таким що начебто претендує на конституційність, парламентським шляхом.

Після всіх переходів зрадників до табору урядової коаліції, структура парламенту України вже не відповідає вибору, який зробив народ. А отже Верховна Рада значною мірою втратила статус представницького органу, який мав би відображати справжнє волевиявлення громадян.

Тому Указ Президента України є логічним наслідком небезпечного розвитку ситуації і адекватною відповіддю силам, які поставили собі на меті у злочинний спосіб змінити державний устрій України.

А отже зараз – як ніколи – від кожного члена партії, від кожного прихильника БЮТ, від кожної чесної людини в Україні вимагається повна мобілізація всіх ресурсів: фізичних, інтелектуальних, організаційних, матеріальних заради нашої остаточної перемоги" – зазначив Віталій Корж.

Свій виступ народний депутат України закінчив такими словами:

"Ми повинні, ми мусимо, ми маємо обов'язок перемогти. Для перемоги потрібно, щоб міцною була не лише наша віра у торжество справедливості й не тільки переконання в тому, що правда на нашому боці, а й віра у самих себе.

Треба щоб надія на світле майбутнє України підкріплювалася нашою старанною й чесною працею; щоб любов до України виражалася в нашій згуртованості, у самовідданому служінні Україні. Від того, як кожен вірить у себе, залежить успіх роботи штабу, партії, БЮТ."

На конференції обрано 10 делегатів на VIII з'їзд партії "Батьківщина", визначено напрямки та робочі завдання з підготовки і проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Прес-служба

народного депутата України

Віталія КОРЖА

(фракція БЮТ)