Віталій Корж: люди вірять Юлії Тимошенко

 

Народний депутат України, член фракції БЮТ та повноважний представник Центрального Штабу блоку Юлії  Тимошенко Віталій Корж перебуваючи з робочою поїздкою на чернігівщині зустрівся з керівництвом Куликівського районного виборчого штабу БЮТ і районної організації ВО «Батьківщина» Світланою Алекса та Валентиною Мельник,  познайомився з його працівниками, зустрівся з виборцями у своєму рідному селі Дроздівка. Як і завжди на такі зустрічі парламентар приїжджає не з порожніми руками.

Цього разу для своїх земляків-однопартійців він привіз чималу бібліотеку патріотичної літератури, партійну символіку. Та найголовніше – де б він не приїжджав, він завжди привозить дух  українства, дух боротьби і впевненості у пермогу на парламентських виборах політичної сили, яку представляє.  

Звітуючи за рік своєї депутатської роботи Віталій Корж у своєму рідному селі Дроздівка наголосив, що хоча і не так довго, у порівнянні з іншими парламентарями, перебуває у  найвищому законодавчому органі держави, ним було розроблено більше двадцяти важливих законопроектів, направлено в різні державні установи близько чотирьохсот звернень громадян, на більшу поливону з яких отримано відповіді, а відповідно, позитивно вирішено ті чи інші прохання громадян. Зрештою, звернувся він до своїх односельчан – ви самі в цьому преконались – сучасні комп’ютерний клас та музикальний центр з системою «Караоке», газифікація школи були б неможливими без моєї уваги і втручання. Але , це ввавжає він, крапля в морі, якщо брати до уваги загальнодержаний рівень. Моя мрія, зауважив Віталій Корж  - зробити так, щоб всі діти навчались в нормальних умовах і мали сучасне технічне устаткування, щоб люди, особливо на селі, жили заможно.

Віталій Корж ознайомив присутніх  із ситуацію в державі, розповів про позицію виборчого блоку БЮТ та партії ВО «Батьківщина» в сучасних умовах та під час виборів до Верховної Ради, її роль і місце в сьогоднішньому політичному житті країни. Він більш детально розповів присутнім про успіхи і досягнення які мала лідер блоку Юлія Тимошенко, коли була на посаді прем’єр-міністра, про її боротьбу з олігархами.

Відвідуючи різні райони області й держави, - підкреслив Віталій Корж, - я бачу, що з проханням про допомогу все більше мешканців звертаються до представників БЮТ. Люди приходять із своїми проблемами, благаннями про допомогу. Вони зневірилися у інших політичних силах, які вже були при владі і нічого путнього не зробили, а лише руйнували і довели людей до злиднів, до відчаю. У БЮТ вони побачили силу, яка здатна повернути життя на краще. Вони переконались, що боротись за справедливість треба разом з нашою політичною силою.

Приємно і знаково, що наша зустріч відбувається на початку весни, - зауважив парламентар. А весна цього року особлива, наголосив він. Україна, весна, справедливість, перемога – жіночого роду. І приємно, що у своїх лавах маємо унікальну жінку, яка уособлює перемогу.  Це - Юлія Тимошенко. І ця перемога неодмінно буде, і буде остаточною.

Звертаючись до присутніх, Віталій Корж привітав жінок  із святом весни і підкреслив, що свою долю і долю своїх дітей та онуків ви можете змінити 26 березня. У цей день вирішується доля не тільки вас, а і наступних поколінь.  На численних прикладах Віталій Корж довів, що БЮТ  є тією політичною силою в державі, яка готова взяти відповідальність за долю країни і закликав підтримати на виборах саме Блок Юлії Тимошенко.

 

Прес-служба

Народного депутата України

Віталія Коржа