Віталій Корж:

 

Я вітаю український народ та всіх українців в діаспорі з однією з найвеличніших  дат в українській історії – Днем Злуки України!

 

22-го січня 1919 року, Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка проголосили об'єднання України.

 

Нарешті, після століть поневолення та розділення, Україна стала Самостійною та Соборною.

 

Хоч Українська Народна Республіка проіснувала недовго, ця подія стала поштовхом до подальшої боротьби українського народу за свою самостійність, яка завершилася перемогою та відновленням незалежності України у 1991 році.

 

Цей день дав надію, яка 87 років кріпла до Помаранчевої революції.  Нація показала, на що вона здатна. Патріотизм, висока громадянська свідомість і бажання єдності перемогли. Пріоритетом стала справедливість.

 

Нажаль, помаранчева команда не докінця витримала цей екзамен. Зараз настав час, коли кожен повинен визначитись: де його справжні ідеали. Ця мета найбільш чітко сформульована у Маніфесті Блоку Юлії Тимошенко – у вигляді солідаризму – ідеології, що народилася на початку ХХ сторіччя. Солідаризм – це «гармонія і справедливість». Ми побудуємо і утвердимо ту Україну, про яку мріяли наші славні попередники на початку минулого століття. Україну, де поважатиметься людська гідність, де гарантуватиметься справедливість і правосуддя, де кожен житиме в достатку, в злагоді з собою та суспільством. Як писав Іван Франко: Нам пора для України жить!

 

Бажаю Вам усім миру, достатку  і віри у величне майбутнє нашої матері-України.

 

З повагою

Народний депутат України

Член фракції БЮТ ВІТАЛІЙ КОРЖ