ОСЬ НА ЧОМУ ВОНИ ХОЧУТЬ "ОБ'ЄДНАТИ" УКРАЇНУ

19 квітня ц.р. на тисячі електронних адрес у Києві й області надійшов лист від ksuga@sprintmail.com такого змісту (цитую в оригіналі):

 

"Важно! Работа в Киеве. Жилье предоставляется.

Вы знаете девушек 18-25 лет которые хотели бы работать?

Услуги посредников оплачиваются. Платим до 500 дол. США за каждую девушку, трудоустроившуюся у нас. Выплата производится в течении месяца. Все консультации – по указаным координатам.

Сфера интимных услуг. Зарплата 150-250 дол США в день. Реальная зарплата – от 3000 до 7500 дол США в месяц. VIP-клиентура. Дружелюбный коллектив. Удобный гибкий график работы."

 

Автори листа мають рацію – це дуже важливо. Важливо, бо небезпечно.

Бо небезпечною є легалізація проституції в країні, яка поки що цінується у світі давніми народними традиціями моральної чистоти, де не лише вибілена хата, великодні писанки, чисті сорочки-вишиванки і рушники на образах, а й генетика та суспільна свідомість завжди відбивали органічний потяг українців до чистоти –- цієї основи кожної краси, а особливо – краси душі.

Натомість сплюндрована, спаскуджена душа завжди викликала в серцях українців спротив, сором, співчуття й відразу водночас, була приводом для відсторонення людини, ізоляції з боку оточення. За спасіння сплюндрованої душі завжди належало молитися, просячи у Бога милосердя для неї.

Заповідь Божа "Не вбивай" поширюється на всі випадки, коли людина плюндрує власну душу і коли так само нівечить душу іншої людини. Особливо, якщо це стосується жінки -- цієї вразливої істоти, даної Богом під опіку чоловіка. Даної задля великої Божої справи народження і виховання дітей у шанобливому ставленні до батьків, природи, людей, Батьківщини, традицій свого народу, його мови, культури.

Жінка-мати завжди була типово українським символом, сказати б навіть – символом харизматичним, навіть сакральним, що єством своїм поєднувався з Богородицею, бо українська жінка несла в собі мир, злагоду, працьовиту вдачу і щирість у спілкуванні.

Не випадково фігура жінки-матері підносить калинову гілку над майданом Незалежності у центрі столиці.

І ось вам нині – інша перспектива: "Платим до 500 дол США за каждую девушку…" Це вже перспектива не українська, а чужородна, інфікована російськомовним іноземним паразитом. Паразитом, який хоче повернути собі Україну, повернути наших громадян в епоху рабовласництва під улесливо-підступними заохоченнями – "Удобный график работы" (роботи?!?), "Дружелюбный коллектив"… борделю(!).

Тут ми бачимо послідовну "роботу" ворога, спрямовану на деморалізацію українського суспільства, на нищення національної й особистої гідності, на прищеплення українцям самопринизливого, байдужого ставлення до власної душі, до жінки, до виховання дітей.

Українців хочуть навчити байдужого ставлення до дівчат, яких, як звичайний товар на базарі, по досягненні 18 років, за кілька зелених папірців можна спокійно продати у рабство. Продати, знаючи, що продана тобою дівчина буде "відробляти хазяїну" ці твої іудині 500 баксів, заплачених тобі за неї.

Такий собі сучасний ясир. І плювали ці новітні рабовласники "на ринковій основі" на якийсь там гуманітарний проект Тасіс "Запобігання торгівлі жінками в Україні", коли впродовж 2000-2001 років до України вдалося повернути 108 жінок з 11 країн, де їх експлуатували у так званій секс-індустрії.

Нині, як бачимо, сучасні сутенери вже не швендяють по брудних вулицях у пошуках клієнтів, а користуються електронною поштою. Вони називають себе претензійним словом "менеджери", сидять у респектабельних офісах і ставлять свою паскудну справу на основі "трудоустройства", "консультаций", "услуг посредников", "VIP-клиентуры" і "предоставления жилья".

Якби в Україні був нормальний патріотичний і моральний уряд, то на цю "справу" була б відповідна реакція компетентних органів. Але оскільки при владі знаходяться "конкретные пацаны", то жодні гуманітарні табачники з такими ж генеральними прокурорами й судами пальцем не поворухнуть, щоб припинити цю паскудну "роботу", спрямовану на розтління українського суспільства, а особливо молоді.

Культура донецького кримінального клану набуває в столиці чимдалі очевидніших злочинних форм.

 

Віталій КОРЖ

народний депутат України

(фракція БЮТ)