КОНВУЛЬСІЇ ЧЕРВОНИХ ДЕМАГОГІВ

Так звані “вірні ленінці” вочевидь міркують дуже просто: якщо їм вдавалося дурити цілі нації і народи впродовж багатьох десятків років, то чому б їм нині знову не надурити українців тією самою кримінально–комуністичною (а тепер вже комуно–олігархічною) казочкою про світле майбутнє “вже сьогодні”?

Та от біда –– народ порозумнішав і висунув чесних лідерів, які повстали проти більшовицької облуди.

Але апологети “вічно вірного вчення” вперто знову і знову намагаються вимазати брудом тих, хто прагне будувати Україну українську.

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Куликівської районної ради від організацій
Соціалістичної партії України, Партії Регіонів, Комунистичної
партії і Народної Партії.

 

Ми, депутати Куликівської районної ради, що представляють в раді
районних партійних організацій Соціалістичної партії України, Партії регіонів,
Комуністичної партії України і Народної Партії, які об'єднали свої зусилля і
наміри в Угоді про координацію дій і співпрацю, звертаємось до жителів району
з почуттям тривоги і стурбованності тим, що нашим виборцям, їхнім життєвим
ітересам, економічному та соціальному розвитку держави завдають шкоди
підривні і деструктивні дії лідерки БЮТ Юлії Тимошенко і керманича так званої
«Народної самооборони» Юрія Луценка.
Вищезгадані особи були свого часу
відправлені у відставку з високих державних посад за кричущі недоліки в роботі,
а тепер вони будь-що прагнуть повернути собі кермо одноосібної влади.

Нашим виборцям, всім людям Придесення вже несила спостерігати нагнітання
нестабільності, недовіри і постійної напруги. Чернігівщина, її жителі, як і вся
Україна зустрічає весну і прагне просто працювати в нормальних людських умовах
на полях і на фермах, підприємствах і новобудовах. Поліський край має шанс стати
нарешті на шлях зростання рівня економічного і соціального розвитку, позбутися
статусу одного з найбідніших регіонів України. Є перші, але обнадійливі кроки
в цьому напрямку, про що свідчать підсумки робочої поїздки на Чернігівщину
прем'єр-міністра України Віктора Януковича, котрий висловив щиру підтримку
Уряду саме спільним, об" єднаним зусиллям державної влади і органів місцевого
самоврядування щодо усунення негараздів в соціально-економічному житті регіону,
щодо набуття динаміки і незворотності в процесі подолання бідності людей і статусу
депресивної території, яка чи не найбільше постраждала від чорнобильського лиха
і псевдореформ минулих років.

Буде вкрай несправедливо і гірко, якщо на поталу владним і корисливим
амбіціям особисто Юлії Тимошенко і Юрія Луценка ми, депутати райнної ради
від СПУ, Партії регіонів, Компартії України і Народної Партії, дозволимо віддати
останню надію наших виборців на краще життя, ще один шанс регіону на стабіль-
ність розвитку економіки.

Від імені громадян, наших земляків, і з їхньої волі кажемо усім політичним
авантюристам: «Годі знущатися з людей і держави, годі вивищувати себе над ними
ціною спекуляцій над почуттям виборців і їхніми життєвими інтересами! Досить
прикривати хворобливий егоїзм гаслами патріотизму і любові до свого «меншого
брата»! Словами великого Шевченка закликаємо «непримиренних опозиціонерів»:
«Схаменіться! Будьте люде, бо лихо вам буде!», Закликаємо заради спокою і
стабільності в державі, яка за п'ятнадцять років уже «доборолась до самого краю»,

Від СПУ                 Від КПУ         Від Партії регіонів             Від Народної Партії,

В.Радченко               М.Туш                      А.Шимко                М. Бушко

 

 

 

 

КОНВУЛЬСІЇ ЧЕРВОНИХ ДЕМАГОГІВ

 

Час спливає роками і десятиліттями, змінює обличчя землі і людську свідомість та збагачує досвід людства. Лише комуно–соціалісти залишаються вірними своїй класичній підступності, брехливості й ненависті до вільної, суверенної й незалежної України.

Наша незалежність стоїть кісткою в горлі партійцям більшовицько–совєцького вишколу, а тому будь–яку спробу встановити справедливість вони зустрічають злісним бризканням слини і примітивним оббріхуванням, перекрученням фактів і лицемірним заграванням з простими людьми, з яких багато хто досі живе в полоні комуно–кагебешних міфів і ілюзій.

Чи правда, що був страшний (рукотворний!) Голодомор в Україні? Комуністи чітко і дружно відповідають: “Ні!”

Чи правда, що Голодомор організували комуністи на чолі зі Сталіним, Кагановичем, Постишевим? Комуністи чітко відповідають: “Ні!”

Чи правда, що комуністи ліквідували середній клас на селі шляхом так званого “розкуркулення” і силою загнали людей у колгоспи, перетворивши селян на безпаспортних кріпаків? Комуністи дружно відповідають: “Ні!”

Чи правда, що більшовики–комуністи створили ГУЛАГ, в якому згноїли кращих представників Українського Народу? Комуністи і на це питання відповідають: “Ні!”

Чи правда що кривавий комуністичний режим Сталіна і НКВД у згоді з фашистським режимом Гітлера і Гестапо розв’язали Другу світову війну, напавши на суверенну Польщу і поділивши її між собою? Комуністи чітко і не задумуючись відповідають: “Ні!”

Чи правда, що Жуков і Берія після закінчення Другої Світової війни підписали наказ про виселення українців до Сибіру? Комуністи впевнено відповідають: “Ні!”

Чи правда, що комуністи–енкаведісти влаштували жорстокий і нещадний, справжній фашистський терор на землях Західної України у 1940–х роках, в тому числі під виглядом бійців УПА? Комуністи впевнено відповідають: “Ні!”

Чи правда, що бійці ОУН–УПА воювали за свободу і незалежність України проти агресора, а отже заслуговують бути визнаними воюючою стороною? Комуністи чітко відповідають: “Ні!”

Чи правда, що нинішні спадкоємці “дєла Лєніна” фактично захищають інтереси Москви в Україні, давно і відкрито виступаючи як антиукраїнська п’ята колона? Комуністи звичайно відповідають: “Ні!”

Чи правда, що протестуючи проти спільних навчань українського війська з партнерами–військовиками з країн НАТО, комуністи фактично стоять на перешкоді вдосконаленню бойової підготовки Українських Збройних Сил? Комуністи хором відповідають: “Ні!”

Чи правда, що…

Зрештою, таких запитань, які вже давно стали риторичними і мають лише один (зовсім не комуністичний!) варіант відповіді, можна навести не одну сотню.

Але комуно–соціалісти, котрі скільки існують, стільки й воюють проти українського народу, на всі ці питання чітко і впевнено відповідають: “Ні!” І при цьому із лютою ненавистю і чекістською переконаністю дивляться вам в очі, не приховуючи своєї радості від того, що чинять зло.

Комуністи з соціалістами завжди використовували попутний вітер незалежно від того, куди він дме. Нині вони прекрасно уживаються з великим капіталом, награбованим за рахунок збіднення народу. Як влучно висловилася Юлія Тимошенко, “вони поміняли “Капітал” Маркса на реальний капітал донецьких.” Нині комуно–соціалісти радісно сидять і співають брехню в одній компанії з олігархами, яких вони ще рік тому “клєймілі позором”.

Неперевершені у мистецтві демагогії, вони брешуть так натхненно і так переконливо, що навіть той, хто достеменно знає, що це повна маячня, часом починає сумніватися: а може ця брехня і є правдою?

Ключові слова комунобільшовицьких авторів тексту нинішніх “бойових листків” у вигляді різноманітних Звернень, Відозв, Заяв тощо нам добре і давно знайомі. Бо комуністи у вічній “боротьбі за інтереси народу” обов’язково  виступають “з почуттям тривоги і стурбованості” і завжди мають показати народові ворогів.

Сьогодні цими ворогами на думку комуністів є “підривні і деструктивні елементи” –– вони ж “політичні авантюристи” –– Юлія Тимошенко і Юрій Луценко, яких люто ненавидить комуно–олігархічна команда.

І зрозуміло чому. Адже народ вже бачить хто є хто і тому БЮТ і “Народна самооборона” набувають щоразу більшої популярності, зменшуючи шанси комуністів знову повернутися до влади після позачергових виборів.

А тому червоні разом із білоблакитними лізуть зі шкіри, поширюючи нісенітниці про “підривні і деструктивні дії лідерки БЮТ” та про “кричущі недоліки в роботі” –– це про 8 місяців прем’єрства Юлії Тимошенко, яка попри потужний спротив “любих друзів”, таки дала по руках корупціонерам та комбінаторам і майже вдвічі підняла життєвий рівень народу.

І тому комуно–олігархічне “Звернення” до мешканців Куликівського району Чернігівщини про “останню надію на краще життя” і “стабільність”, що їх на думку КПРС (Комуністів, Партії Регіонів і Соціалістів) хочуть забрати “політичні авантюристи” (тобто Тимошенко і Луценко) слід розуміти, як черговий демагогічний кульбіт переляканих акторів збанкрутілого політичного театру.

Наприкінці цього “Звернення” їхнє комуністичне шило з мішка брехні все таки вилізло погрозою (аякже без неї!): “…бо лихо вам буде!”…

Не лише у розвинених демократичних країнах Західної Європи, а й навіть у сусідній нам Польщі мало не щороку змінюються коаліції, парламенти, уряди… Там це є нормою та умовою розвитку держави.

Бо кожна зміна –– це оновлення, це розірвання корупційних зв’язків, це очищення від брехні і прихід свіжих сил, прихід нових, незаплямованих осіб. Там давно і чітко діє закон про люстрацію, згідно з яким кожного претендента на державну посаду перевіряють на можливу причетність до злочинних зв’язків. І там за жодних умов не може стати державним службовцем “двічі несудимий” проФФесор, а очолювана їм партія ніколи не набере там навіть 1 % голосів.

А у нас, на разі, правлять бал брехливі комуністи і їх “пахани” зі злочинним минулим, котрі голосніше від інших кричать “Годі знущатися з людей і держави!”, а водночас служать інтересам іншої держави і чітко відповідають “Ні!” на всі питання про правду.

Віталій КОРЖ

народний депутат України

(фракція БЮТ)