ВРЯТУЙМО ХОЧА Б ОДНУ ДИТИНУ!

Повідомлення обсягом у кілька рядків, яке я прочитав на сайті Чернігівської газети «Високий Вал» було діловим і лаконічним:

 

         

         Благодійний фонд «Здоров'я» (м. Новгород-Сіверський) висловлює подяку народному депутатові України Коржу Віталію Терентійовичу за надану гуманітарну допомогу на оздоровлення дітей-інвалідів.

 

 

За цими рядками щирої вдячності - долі маленьких нещасних людей, які вже народилися такими, що їм, мабуть, так і не буде дано зрозуміти цей світ, а тим більше - себе самих у цьому світі.

З цього приводу часом можна почути й таке: тут ось мільйони здорових не можуть собі ради дати, то навіщо взагалі існують ці олігофрени, целебральники та інші безнадійно неповноцінні?

Відповідь на це запитання - проста, як ПРАВДА: а для того вони існують, щоб ви - оці мільйони здорових - не втратили здатності співчувати на нещастя ближнього, не очерствіли, не втратили МИЛОСЕРДЯ, притаманного всім нормальним людям.

Бо без милосердя людина втрачає ЛЮБОВ і перетворюється на носія озлобленості й ворожості до всього живого.

 

 

За даними Міністерства охорони здоров'я, щороку в Україні лікарі виявляють лейкемію у 200-600 дітей. Фахівці вважають, що це наслідки Чорнобильської аварії. Майже 70% цих дітей можуть повністю одужати, якщо пройдуть відповідне лікування. Повний курс терапії протягом 2 років для однієї дитини коштує близько 75000 грн., і держава, на жаль, не спроможна матеріально забезпечити лікування всіх дітей. Багато хто з них помирає, не отримавши своєчасної допомоги.

 

 

Мабуть не в одного мене стискається серце від подібної інформації. Отож і думаю над тим, як заохотити інших людей будь-якого достатку до благодійної допомоги на користь цих нещасних.

Якщо поширити відповідну інформацію хоча б серед відповідальних працівників офісів та тих редакцій, що друкують багатоілюстровані товсті видання на блискучому папері, то, мабуть, знайшлися б фірми, які перерахують по 1000 грн. на адресу Новгород-Сіверського благодійного фонду "Здоров'я". Спільними зусиллями можна врятувати життя дитини.

Кажуть: посади хоча б одне дерево і врятуй свою душу.

А що як врятувати життя хоча б однієї дитини?

 

Віталій КОРЖ,

народний депутат України

(фракція БЮТ)