Віталій Корж: відставка уряду є закономірною

«Відставка уряду Єханурова є закономірною»– так прокоментував головну подію нового політичного року народний депутат України, член фракції БЮТ Віталій Корж. Адже ні для кого не є секретом, наголосив парламентар, що «уряд почав свою діяльність з домовленості з олігархами, а закінчив зрадою інтересів держави у газовій сфері».

Віталій Корж також наголосив, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко першою з українських політиків звернулася до всіх політичних сил, яким небайдуже майбутнє України, з проханням об'єднати зусилля для скасування ганебної угоди між НАК "Нафтогаз України" та "РосУкрЕнерго" та для відновлення дії угод про постачання газу в Україну за легітимними контрактами, що мають силу до 1 січня 2010 року". За його словами, вже зараз партія ВО «Батьківщина» готує всі необхідні документи для того, щоб звернутися до Арбітражного інституту Торгівелдьної палати міста Стокгольма, щоб забезпечити законність права України до 1 січня отримувати газ по ціні 50 доларів за тисячу кубічних метрів в обмін за транзит.

Парламентар також наголосив, що партією підготовлено заяву до Генеральної прокуратури на дії посадових осіб Міністерства палива та ененргетики та НАК «Нафтогаз» які 3-4 січня цього року своїми підписами фактично зрадили національні інтереси України.

Окрім того, зазначив Віталій Корж,  фракція БЮТ  і в цьому питанні  продемонтрувала свою послідовність у відстоюванні національних інтересів. Він нагадав, що фракція не голосувала за затвердження Юрія Єханурова на посаді прем’єр-міністра та не дала жодного голосу на підтримку бюджету, який розроблений з порушенням чинного Бюджетного кодексу.

Прес-служба

Народного депутата України

Віталія Коржа.