Момент істини

Не втратити Батьківщину: роздуми над книгою Віталiя Коржа "Практична філософія українства".
28.02.2013
Не втратити Батьківщину: роздуми над книгою Віталiя Коржа "Практична філософія українства".
Найближчим часом у книгозбирнях Чернігівщини має з’явитися книга “Практична філософія українства” знаного громадсько-політичного діяча, депутата Верховної Ради 4, 5 та 6 скликань, кандидата економічних наук, нашого земляка Віталія Терентійовича Коржа.
Віталій Корж – людина справді українського замісу. Оскільки він послідовно та принципово впродовж всіх трьох, аж до останнього скликань найвищого представницького органу держави, відстоює проукраїнську позицію. А робити подібне, як доводять реалії життя вітчизняного політичного бомонду, прагне далеко не кожен державний муж, бо справа є не прибуткова. Парламентський сегмент життєдіяльності досить часто порівнюють з великими грошима, суми яких, за припущенням різних джерел у залаштункових торгах обраховуються мільйонами. А ще ж, і брудні оборудки, які у гучних скандалах зводять геть нанівець будь-які спроби розглядати велику українську політику у європейському контексті. Однак на диво, у коломутному морі брехні та фальші, де запитань набагато більше ніж відповідей, все таки з’являються справді моральні авторитети нації, які мають слугувати за приклад майбутнім українським поколінням.
Подробиці →
Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.
27.02.2013
Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.
З нагоди закінчення моєї трудової діяльності у Верховній Раді України, від усієї душі складаю подяку всім, хто своїми голосами на виборах утримував мене на відповідальній посаді Народного депутата України впродовж 2005-2012 років.
Сердечно дякую всім, хто упродовж цих непростих, сповнених напруженої роботи і переживань років підтримував мене словом, вчинками, молитвами і піклуванням.
Подробиці →

Сторінка 16 17 з 17
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі

На головну...