Момент істини

Сакральний шлях до очищення
30.05.2013
Сакральний шлях до очищення

У підзаголовку до своєї книжки «Практична філософія українства» народний депутат України трьох скликань Віталій Корж написав: «Патріотичні нотатки і коментарі на тему ліквідації незалежності».

Теза про «ліквідацію незалежності», погодьтеся, досить несподівана і радикальна, навіть зважаючи на контраверсійність світоглядів і позицій серед громадян нашої країни, змушених жити у зворохобленому часові і незрозумілій для світу і для самих себе країні. В країні, де красиві обіцянки живуть недовго і лише перед виборами, щоб потім померти – до наступних виборів… У країні, де брешуть і крадуть неперевершено…

А може, автор усе-таки перебрав міру в своїй категоричності?

Подробиці →
Дороговказ від Віталія Коржа: враження від презентації книги “Практична філософія українства”.
11.03.2013
Дороговказ від Віталія Коржа: враження від презентації книги “Практична філософія українства”.
Минулого тижня у прес-клубі КМЦ «Інтермеццо», на запрошення інтернет-часопису «Північний Вектор», де розміщується блог політика і публіциста Віталія Коржа, відбулася презентація його чергової книги «Практична філософія українства».
Захід відбувся за участі депутатів різних рівнів, журналістів, громадських діячів, активістів з районів.
Своїми враженнями від спілкування з автором під час презентації ділиться новгород-сіверський журналіст Борис Домоцький.
Подробиці →
«Практична філософія українства» дає відповідь на питання як не втратити Україну.
05.03.2013
«Практична філософія українства» дає відповідь на питання як не втратити Україну.
Знаний на Чернігівщині громадсько-політичний діяч, депутат Верховної Ради України трьох попередніх скликань Віталій Корж представив в Чернігові власне творче дітище – книгу «Практична філософія українця». Книга побачила світ у столичному видавництві «Фенікс» і вже розійшлася тисячним тиражем низкою столичних та обласних бібліотек і книгарень. В Чернігові презентація видання відбулася у культурно-мистецькому центрі«Інтермеццо» - в колі найближчих друзів та соратників автора, також місцевих журналістів.
Подробиці →
Побачила світ нова книга Віталія Коржа: «Практична філософія українства».
04.03.2013
Побачила світ нова книга Віталія Коржа: «Практична філософія українства».
Щойно в столичному видавництві «Фенікс» вийшла нова книга відомого політика, депутата Верховної Ради України кількох останніх скликань Віталія Коржа «Практична філософія українця».
Віталій Терентійович — наш земляк, уродженець села Дроздівка Куликівського району. Добре відомий на Чернігівщині як один з активних політиків опозиційної партії «Батьківщина», чимало зусиль докладає для підтримки й розвитку українського села.
В книзі роздуми про наше непросте сьогодення, роль громадян у суспільно-політичному житті, критично оцінено нинішню ситуацію в державі, діяльність влади.
Подробиці →
Не втратити Батьківщину: роздуми над книгою Віталiя Коржа "Практична філософія українства".
28.02.2013
Не втратити Батьківщину: роздуми над книгою Віталiя Коржа "Практична філософія українства".
Найближчим часом у книгозбирнях Чернігівщини має з’явитися книга “Практична філософія українства” знаного громадсько-політичного діяча, депутата Верховної Ради 4, 5 та 6 скликань, кандидата економічних наук, нашого земляка Віталія Терентійовича Коржа.
Віталій Корж – людина справді українського замісу. Оскільки він послідовно та принципово впродовж всіх трьох, аж до останнього скликань найвищого представницького органу держави, відстоює проукраїнську позицію. А робити подібне, як доводять реалії життя вітчизняного політичного бомонду, прагне далеко не кожен державний муж, бо справа є не прибуткова. Парламентський сегмент життєдіяльності досить часто порівнюють з великими грошима, суми яких, за припущенням різних джерел у залаштункових торгах обраховуються мільйонами. А ще ж, і брудні оборудки, які у гучних скандалах зводять геть нанівець будь-які спроби розглядати велику українську політику у європейському контексті. Однак на диво, у коломутному морі брехні та фальші, де запитань набагато більше ніж відповідей, все таки з’являються справді моральні авторитети нації, які мають слугувати за приклад майбутнім українським поколінням.
Подробиці →

Сторінка 11 15 з 16
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі

На головну...