Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.

Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.
27.02.2013

Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.Вдячне слово


Дорогі мої земляки, мешканці славної Чернігівщини!


Сердечно і урочисто вітаю Вас, схиляючи голову перед Вами на знак моєї глибокої вдячності.
З нагоди закінчення моєї трудової діяльності у Верховній Раді України, від усієї душі складаю подяку всім, хто своїми голосами на виборах утримував мене на відповідальній посаді Народного депутата України впродовж 2005-2012 років.

Сердечно дякую всім, хто упродовж цих непростих, сповнених напруженої роботи і переживань років підтримував мене словом, вчинками, молитвами і піклуванням.

Висловлюю щиру вдячність всім моїм помічникам-консультантам в столиці та помічникам-представникам у Городнянському, Куликівському, Менському, Новгород-Сіверському, Ріпкинському, Чернігівському і Щорському районах, з котрими тісно і плідно співпрацював під час моїх IV, V i VI каденцій у Верховній Раді України.

Дякую Вам за добросовісну плідну працю і суттєвий внесок у якісну професійну підготовку матеріалів і пропозицій, використаних у парламентській законотворчій діяльності та в оперативній роботі з виборцями.

Оглядаючись на пройдений шлях боротьби за справедливе розв‘язання проблем в Україні та мою особисту роль у цій боротьбі, звіряючи мої думки з покликом серця, відчуваю, що не маю великих підстав для претензій до самого себе. Сумління бентежить мене хіба що невеликими докорами.

Але водночас бачу, що багато що не вдалось впровадити у життя. Багато намірів, з різних причин, залишились на папері, в словах, а не в справах. Цілий ряд моїх дуже важливих пропозицій, попереджень і зусиль не були сприйняті моїми колегами із відповідною серйозністю.

Деякі з цих важливих пропозицій залишаються актуальними сьогодні й на перспективу. Зокрема було легковажно проігноровано розроблену в моїй депутатській команді Програму реорганізації і зміцнення партії «Батьківщина».

Прикро усвідомлювати, що внаслідок саме цієї легковажності партія втратила авторитет у суспільстві, що й підтвердилось результатами виборів-2012.

Організація життя на всіх рівнях суспільства в Україні ще не підлягає чітким раціональним правилам без жодних винятків, як це встановлено і відбувається в розвинутих країнах Європи і всього демократичного світу. Прірва між багатими і бідними в Україні продовжує поглиблюватись, а неправда, що поширюється з владної верхівки, лише посилює розкол у суспільстві.

Значна частина проблем життєдіяльності людей і всієї держави мають вирішуватися не «в центрі», а «на місцях», тобто там, де ці проблеми виникають, де краще видно їх джерело й можливості розв‘язання.

Ба більше – саме завдяки зусиллям сумлінних активістів на місцевому рівні багато чого вдається зрозуміти й зробити «у центрі».

Отож нам, шановні мої земляки, треба ще дуже багато зробити, щоб вибороти право на самостійне господарювання в нашому великому українському домі, на нашій українській землі – на власному обійсті, в селі, місті, районі, області, в країні.

Зокрема ми повинні й надалі обстоювати право місцевих громад залишати основну частину свого фінансового доробку для вирішення проблем на місцях, тому що саме розвиток ініціатив на рівні місцевої громади є найпотужнішим чинником розширення і зміцнення внутрішнього ринку, який є фундаментом всього господарства України.

Низько кланяюсь Вам, мої дорогі земляки, за Вашу щоденну сумлінну працю і Вашу витривалість у нинішніх непростих умовах. Бажаю Вам доброго здоров’я і, не зважаючи на труднощі, не втрачати оптимізму, віри і надії.

Нехай Бог благословить Вас на добрі справи!

Щиро Ваш Віталій Корж
народний депутат України

← Повернутися до списку

На головну...