Лист з приводу книги «Практична філософія українства» зі Сполучених Штатів Америки

Лист з приводу книги «Практична філософія українства» зі Сполучених Штатів Америки
10.09.2014

Лист з приводу книги «Практична філософія українства» зі Сполучених Штатів Америки

Лист з приводу книги «Практична філософія українства» зі Сполучених Штатів Америки від відомого добродія та особистості, українця за походженням, пана Івана Буртика, надісланий через редактора Євгена Голибарда.
Лист до Коржа В.Т. з приводу книги «Практична філософія українства» зі Сполучених Штатів Америки Шановний пане Редакторе, дуже дякую за цінну книжку В. Коржа, яку можна назвати дороговказом в сучасності українського народу.
Це є голос зболілої душі, який закликає народ, зупинитися, відкрити очі, щоб не було запізно поновну опинитися у чужому ярмі.
Проживши близько 9 – декад, довелось багато бачити і пережити, але такої глупоти, як діється зараз в Україні ніде не бачив.
У 1918 році, 82 проценти людей були неграмотні, але зуміли створити свою незалежність і її захищати. Сьогодні 30% з вищою освітою, біля 40 мають середню та решта з народною і немає уже безграмотних та на жаль всі сукупно діють гірше неграмотних у 1918 році.
Невже ж комуністична ідеологія так прижилась у народі, що він забув свою історію, мову релігію та національну приналежність.
Кожне слово Коржа, то неначе відгомін Шевченка, але думаю, що більшість в сучасній Україні і Шевченка не знають.
Від 16 року життя, тиняючись по світі, вірив у свій народ, що він є добрий, розумний, патріотичний, тільки окупанти насильством знівечили його до рівня кріпацьких слуг. Та, коли стане вільним, то відживе, на жаль, боляче помилився.
Дорогий Редакторе, прошу переслати мені електронну пошту п. Коржа, щоб висловити йому належну ґратуляцію.

З пошаною і дружнім привітом,
Іван Буртик

← Повернутися до списку

На головну...