Віталій Корж: українці на “Євромайдан” зібралися за покликом серця.

Віталій Корж: українці на “Євромайдан” зібралися за покликом серця.
21.11.2013

Віталій Корж: українці на “Євромайдан” зібралися за покликом серця.

Події які відбуваються на Майдані Незалежностіу, згуртували довкола себе українців. Під час перебування в столиці нам (pivnich.info) пощастило записати відеозвернення до своїх земляків-чернігців Віталія Коржа, народного депутата України IV, V та VI скликань:

– «Рівно дев’ять років як тут вирував люд і починалася Помаранчева революція. Свої враження люди зберегли досі. І невипадково співпало так, що сьогоднішні події збіглися у часі із річницею Помаранчевої революції. Але є і різниця, досить суттєва. Тоді люди збиралися за ініціативою різноманітних партій, зараз вони зібралися за покликом серця. Я до багатьох підходив і мав щиру, відверту розмову. Люди розповідали, що вони прийшли за власною ініціативою, за покликом душі, без жодного матеріального відшкодування.

Було помітно, що вони кажуть правду, по їх поведінці, сяйву в очах. Зрозуміло, що це зібралися, патріоти яким не байдужа доля України.

Адже теперішня влада відверто демонструє, що вона виконує сценарій Кремля. Дії якого направлені на знищення державності України, ліквідацію її незалежності. Цим вона займається постійно, а не тільки в останні роки. Кремль доки існує, намагається знищити Україну. У нього іншої головної мети, як знищити українську державність і самостійність, зупинити її розвиток, немає.

Дуже розгнівало керівництво Російської Федерації те, що Україна наблизилася до Європи, те, що їй запропонували укласти угоду про Асоціацію з ЄС. І це демонструють дії президента Росії та його прем’єр-міністра, котрі керують керівництвом нашої держави як своїми підлеглими, останні ж у свою чергу виконують всі забаганки керівництва Росії.

І ось нарешті сталося те, чого я намагався досягнути, підняти чернігівців, українців з колін. Народ встав.

Українці зрозуміли необхідність і актуальність слів нашого Пророку - Тараса Шевченка.

«Поховайте та вставайте.

Кайдани порвіте.

І вражою злою кров’ю.

Волю окропіте!».

Нарешті відчувається, що народи зрозуміли його «Заповіт».

Я переповнений гордими почуттями за свою націю, що нарешті люди прокинулися і намагаються взяти власну долю і України, у свої руки.

Подивіться що нині відбувається на Майдані, послухайте про що говорять людей, подивіться на їх поведінку, з якою гордістю на обличчі вони тримаються! Не дивлячись, що сьогодні дощ, що холодно люди сподіваються що на цей раз, вони підуть до кінця, до перемоги!

Я бажаю успіху всім українцям. Нарешті необхідно отримати одну перемогу, одну на всіх.

Слава Україні!!!».

Київ, Майдан Незалежності, 22 листопада 2013 року, 18.40


← Повернутися до списку

На головну...