В кожному районі треба негайно створювати штаби партизанського руху і відповідні партизанські загони

В кожному районі треба негайно створювати штаби партизанського руху і відповідні партизанські загони
07.03.2014

В кожному районі треба негайно створювати штаби партизанського руху і відповідні партизанські загони

Окупація України російськими агресорами почалася з Півдня.

Московський сценарій перших днів війни передбачав логічну збройну відповідь українських бійців на очевидну провокацію, на нахабне вторгнення російського війська на суверенну територію України.

За тим сценарієм, як тільки гримне постріл з українського боку, розлючені бандити в армійській формі мали із диявольською радістю кинутись на ненависних “бандерівців”. При цьому мали використовуватись всі роди військ на землі, у повітрі й на морі, з подальшим розширенням зони війни на інші області нашої держави.

Дивовижна витримка наших військових звела нанівець плани російських окупантів, котрі ось вже впродовж десяти днів випробовують наші нерви щоразу новими актами бандитизму і безпрецедентної брехні на весь світ.

Вся Україна у напруженні: що буде далі? Повну і вичерпну відповідь на це запитання знає лише Бог на небі.

Натомість ми, на землі, повинні не гратися у прогнози й гороскопи, а відкрити очі на сувору логіку фактів. Передусім поставимо собі просте, але дуже принципове запитання: Чого хоче Росія?

На це запитання є лише один варіант відповіді: Росія хоче загарбати всю Україну. Підтвердженням цього є численні спроби захоплення державних адміністрацій не лише в Криму, а практично по всій Україні антиукраїнськими силами, що збиралися на антимайданах під російськими прапорами.

На захоплення всієї України розрахована також унікальна антиукраїнська пропаганда, яка од листопада 2013 року Москва будує виключно на брехні, щоб переконати росіян у необхідності захистити їх від “бандерівців, терористів, бандитів і фашистів, котрі вчинили державний переворот і захопили владу в Києві”.

Якраз Київ є основною метою російської агресії. Тут Росія “не вигадувала велосипед”. Класика стратегії у подібних випадках вимагає проведення відволікаючого маневру з імітацією розгортання основних сил (що й відбувається в Криму), щоб потім нанести основний удар з протилежного боку.

Провокації на нашому північному і східному кордоні вже почалися у формі погроз і небезпечної демонстрації маневрів сухопутних військ Росії.

Путін і його генерали розглядають мапу і насилу утримуються від спокуси. Адже до Києва від кордону з Білоруссю всього якихось півтори сотні кілометрів.

Так, ви маєте рацію: у нас немає такої техніки як у російського війська, також немає головорізів із досвідом війни у Чеченії.

Натомість у нас є Україна, в якій ми знаємо кожен кущик біля домівки, кожну стежку у лісі за селом, кожну хованку на торфовищі, а головне — знаємо з ким можна йти у розвідку.

Треба не чекати вказівок з Києва, а треба в кожному районі терміново створювати штаб партизанського руху і відповідні партизанські загони. Тоді вони не пройдуть!!!

Євген ҐОЛИБАРД

Віталій КОРЖ


Нагадуємо, що процес формування загонів «Народної Самооборони», як в Чернігові так і в районах, триває.

Нині загони «Самооборони», керуючись наказом №1, підписаний координатором Самооборони Андрієм Парубієм, мають наступні функції: підтримка громадського спокою, допомога армії ти іншим силовикам у відбитті можливої агресії армії Російської Федерації, люстрація.

Тож з питань формування та діяльності загонів самооборони просимо дзвонити за наступним номером 099 178 69 08 або писати на електронну скриньку samooboronache@gmail.com.

Також у приміщенні обласної адміністрації функціонує Штаб обласної «Народної Самооборони».

Будь-хто може підтримати загони «Народної Самооборони», перерахувавши кошти на картковий рахунок Приватбанку на ім’я координатора «Народної Самооборони» на Чернігівщині Ясенчука Олександра Анатолійовича 5457 0823 9152 9372


08.03.2014

http://pivnich.info/v-kozhnomu-rajoni-treba-nehajno-stvoryuvaty-shtab-partyzanskoho-ruhu-i-vidpovidni-partyzanski-zahony/


← Повернутися до списку

На головну...