Момент істини

Продаж книги Еківоки
20.04.2019
Продаж книги Еківоки
Дорогі Друзі!

На Ваші наполегливі прохання повідомляю, що Ви відтепер маєте можливість придбати мою книгу «Еківоки» в Інтернет-магазині Yakaboo.ua за посиланням.
https://www.yakaboo.ua/ua/ekivoki.html#media_popup_fragment

Буду дуже радий, якщо книга принесе Вам задоволення.

З повагою,
В. Корж

Подробиці →
Образки життєвого шляху
24.03.2019
Образки життєвого шляху

Річ у тому, що доволі несподівано для всіх Віталій Терентійович Корж щойно написав книгу прози. І вона справді є книгою життя, в якій на долі конкретної людини, автора книги, віддзеркалена доля його рідного краю, доля України. Бо ця книга — цікавий синтез, поєднання художнього і документального письма.

За жанром це книга оповідань, новел, етюдів, а сам автор влучно назвав їх оповідками ще й давдотепну назву книзі — «Еківоки».Їх кілька десятків, цих образків з нашого життя. І пов`язані вони долею їх головного героя. Саме оповідача, настільки невимушено ллється ця оповідь, починаючи з раннього дитинства, власне — від народження, й по сьогодні. Оповідь, де автор уміє підмітити деталі, демонструє почуття гумору, водночас уміючи зафіксувати і серйозне, а часом трагічне — все, як воно є в житті.
Подробиці →
З вершини життєвого досвіду
06.08.2018
З вершини життєвого досвіду
Відомий державний і громадський діяч Віталій Терентійович Корж відзначає свій черговий ювілей. 80 років – це не просто роман, а багатотомна енциклопедія життя. 
Це суттєвий індивідуальний фрагмент великого історичного минулого, що формувало і формує сьогодення та майбутнє родоводу Коржів, України і глобального світу. 
А тут ще одна урочиста дата надходить – золоте 50-річчя щасливого життя Віталія Терентійовича з дружиною Любов’ю Василівною. 
Отже, маємо слушну нагоду для цікавої розмови з видатним подружжям.
Подробиці →
Красиве продовження красивих стосунків...
05.05.2018
Красиве продовження красивих стосунків...
Віталій Терентійович та Любов Василівна КОРЖІ.
Я жодного разу не чула, щоб вони сварилися, щоб хтось із них голосно обурювався чи хоча б раз підвищив один на одного голос.
Тільки «Любашенька», тільки «Віталєнька», тільки взаємна турбота, допомога і невтомна робота думки.
Подробиці →
Не для слави, а для доброї справи
19.03.2018
Не для слави, а для доброї справи
Майбутнє будується сьогодні. Щоб цю оптимістичну тезу перевести у практичну площину, та ще й на прогресивному рівні можливостей, щойно зареєстровано Благодійну організацію “Фонд інвестицій у майбутнє”.
Подробиці →

Сторінка 1 5 з 18
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі

На головну...