Момент істини

З вершини життєвого досвіду
06.08.2018
З вершини життєвого досвіду
Відомий державний і громадський діяч Віталій Терентійович Корж відзначає свій черговий ювілей. 80 років – це не просто роман, а багатотомна енциклопедія життя. 
Це суттєвий індивідуальний фрагмент великого історичного минулого, що формувало і формує сьогодення та майбутнє родоводу Коржів, України і глобального світу. 
А тут ще одна урочиста дата надходить – золоте 50-річчя щасливого життя Віталія Терентійовича з дружиною Любов’ю Василівною. 
Отже, маємо слушну нагоду для цікавої розмови з видатним подружжям.
Подробиці →
Красиве продовження красивих стосунків...
05.05.2018
Красиве продовження красивих стосунків...
Віталій Терентійович та Любов Василівна КОРЖІ.
Я жодного разу не чула, щоб вони сварилися, щоб хтось із них голосно обурювався чи хоча б раз підвищив один на одного голос.
Тільки «Любашенька», тільки «Віталєнька», тільки взаємна турбота, допомога і невтомна робота думки.
Подробиці →
Не для слави, а для доброї справи
19.03.2018
Не для слави, а для доброї справи
Майбутнє будується сьогодні. Щоб цю оптимістичну тезу перевести у практичну площину, та ще й на прогресивному рівні можливостей, щойно зареєстровано Благодійну організацію “Фонд інвестицій у майбутнє”.
Подробиці →
Філософія Коржа
17.03.2018
Філософія Коржа
Віталій Корж є унікальним українцем -- він вміє не сваритися. Знаючі люди кажуть, що які б не були політичні війни, якими б прокльонами не обсипали політичні сторони одна одну, народний депутат від опозиційної "Батьківщини" Віталій Корж умів заходити в Кабінет міністрів будь- якого прем''єр-міністра і лагіднено та спокійненко вирішувати всі належні питання.
Подробиці →
Конструктивна філософія і практична інженерія  рятування України
09.03.2016
Конструктивна філософія і практична інженерія рятування України
Якщо влада і провладні сили почнуть себе відчувати не політичною, а дійсно інтелектуальною елітою, яка розуміється на технології системного мислення, а відтак і на нарощуванні ВВП за рахунок раціонального використання вітчизняних ресурсів, тоді стане реально можливим зростання добробуту народу.
Але це можливо лише тоді, коли буде розроблено та реалізовано робочий проект «Держава Україна» в інтересах її громадян і коли замовником цього проекту будуть самі громадяни.
Подробиці →

Сторінка 1 5 з 16
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі

На головну...